Warszawa / Centralna Scena Tańca – Scena Otwarta dla Młodych: Premiera spektaklu Chopin University Dance Company „Bry-tan”

Zdjęcie: Warszawa / Centralna Scena Tańca – Scena Otwarta dla Młodych: Premiera spektaklu Chopin University Dance Company „Bry-tan”

Chopin University Dance Company "Bry-tan", materiały własne organizatora

Mazowiecki Instytut Kultury i Fundacja Artystyczna PERFORM zapraszają na premierę spektaklu tanecznego Bry-tan w wykonaniu Chopin University Dance Company zrealizowanego przez osoby studenckie z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Za choreografię odpowiada Aleksandra Dziurosz. Performans z muzyką na żywo.

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl powstał w ramach bloku programu Centralnej Sceny Tańca – Scena Otwarta dla Młodych. Projekt ten jest odpowiedzią na potrzeby młodych twórców i twórczyń wchodzących dopiero w środowisko sztuki tańca. Pozwala na prezentację autorskich spektakli tańca współczesnego na uznanych scenach, poza murami uczelni i domów kultury, dzięki czemu daje szansę na zdobywanie zawodowych doświadczeń i profesjonalizację grup nieformalnych i niezależnych.


Realizatorzy

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Dziurosz
Choreografia: Aleksandra Dziurosz, Eliza Kindziuk-Kosianko i zespół Chopin Univeristy Dance Company
Wykonanie: Chopin University Dance Company w składzie: Maja Bilek, Aleksandra Bożek, Natalia Łomińska, Anastazja Panasiuk, Marta Pieczul, Oliwia Rybicka, Tomasz Świtlicki, Klara Twardowska
Multimedia: Paula Jaszczyk
Kostiumy: Aleksandra Dziurosz
Głos: Martyna Bartosz
Muzyka na żywo w wykonaniu: Emilii Bałagi, Szymona Greckiego, Aldony Nawrockiej, Daniela Oktawiana Piotrowskiego, Moniki Tomasik, Gabrieli Topczewskiej, Moniki Trzaskowskiej, Tomasza Woźniaka, Piotra Zajączkowskiego
Asystentka reżyserki: Eliza Kindziuk-Kosianko


Bilety dostępne online: www.mik.waw.pl/repertuar lub w kasie Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Projekt zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 19:00

Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close