Warszawa/Kalendarz perFORMatywnej Warszawy: Performans taneczny w Ogrodzie Saskim

Zdjęcie: Warszawa/Kalendarz perFORMatywnej Warszawy: Performans taneczny w Ogrodzie Saskim

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na drugi z cyklu pokazów performatywnych w przestrzeni miejskiej w w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy, realizowanego od lipca 2014 do grudnia 2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy.

Kilkunastoosobowa grupa tancerzy i performerów będzie improwizować w Ogrodzie Saskim,  inspirując się przyrodą, obecnymi na terenie parku rzeźbami i architekturą. Performans rozpocznie się przy Fontannie Wielkiej.

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy to projekt taneczno-performatywny, w ramach którego zostanie zrealizowanych 12 akcji artystycznych w przestrzeni miejskiej w 12 dzielnicach Warszawy. Powstanie także cykl zdjęć z tych wydarzeń w formie multimedialnych wystaw oraz drukowany kalendarz, złożony z 12 wybranych zdjęć, najciekawiej pokazujących specyfikę i różnorodność Warszawy w kontekście ruchu.

 

Więcej o projekcie i działalności Fundacji Artystycznej PERFORM:

http://perform.org.pl/

https://pl-pl.facebook.com/art.perform

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Warszawa: Ogród Saski, początek przy Fontannie Wielkiej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close