Warsztaty

Warszawa: Zajęcia „Full Moon Authentic Movement”. Prowadzenie: Paulina Święcańska

Zdjęcie: Warszawa: Zajęcia „Full Moon Authentic Movement”. Prowadzenie: Paulina Święcańska

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Ruch Autentyczny to forma, której reżyserem jesteś Ty. Wykonywany jest zazwyczaj z zamkniętymi oczami oraz w obecności „towarzysza. Główną uwagę należy skupić na kontakcie ze swoim wewnętrznym ja. Będąc w ruchu, pod wpływem własnych wewnętrznych impulsów, powstają spontanicznie gesty, pozy i zatrzymania. „towarzysz” biernie chłonie Twój ruch, przeżywa swoje reakcje na przybraną formę, nie oceniając i nie osądzając, a koncentrując się i pogłębiając samoświadomość.

 

Ruch Autentyczny stymuluje oraz pogłębia refleksje i rozważania nad samopoczuciem, percepcją, emocjami i nastrojem w jakim znajduje się każdy z nas. Poszerza Twoją samoświadomość i percepcję, integrując ciało i umysł. Kreacja, wyobraźnia, medytacja, to praktyki duchowe, które integrują ciało i umysł zwiększając dostęp do samoświadomości. Jest wsparciem artystycznym, które odblokowuje proces twórczy, stanowi kreatywne spojrzenie i stymuluje nowe pomysły. Może być również częścią procesu psychoterapii i lepszego poznania samego siebie.

Spróbować może każdy, bez względu na wcześniejsze doświadczenia z aktywnościami fizycznymi, nie jest on niezbędne.

Liderem na spotkaniach będzie choreograf Paulina Święcańska, a dodatkowej siły doda uczestnikom aura pełni księżyca.

 

 

Paulina Święcańska – badacz wydarzeń kulturalnych, choreograf, performer, trener i manadżer. Wykształcona na uniwersytetac: w Zielonej Górze, Łodzi i w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach programów coachingowych w większości krajów europejskich, a także w Izraelu, Brazylii, Indiach, Turcji, Australii, Indonezji, Japonii i USA. Jako lider i manadżer kultury, współorganizowała Warszawski Festiwal Sztuki Niezależnej Re:wizje: www.rewizjewarszawa.pl

Obecnie organizuje Międzynarodowy Festiwal Contact Improvisation „Warsaw Flow”: www.polandcontactfestival.com.

Koszt spotkań z przedpłatą:

1x spotkanie – 40zł

3x spotkań – 100zł

 

Koszt spotkań przy wejściu na spotkanie:

1x spotkanie – 50zł

3x spotkania – 120zł

Płatności przyjmowane są przelewem:

Fundacja Artystyczna PERFORM

ul. Kwatery Głównej 46B/10

04-294 Warszawa

Numer rachunku bankowego:

Volkswagen Bank Polska S.A.

80 2130 0004 2001 0575 6119 0001

lub gotówką w dzień spotkań.

 

Wszystkie informacje na stronach:

www.perform.org.pl

www.facebook.com/art.perform

Osoby zainteresowane proszone są  o przesłanie zgłoszenia na:

info@perform.org.pl

 

powiązane

Ludzie

Paulina Święcańska

Paulina Święcańska

Ruch Autentyczny to forma, której reżyserem jesteś Ty. Wykonywany jest zazwyczaj z zamkniętymi oczami oraz w obecności „towarzysza. Główną uwagę należy skupić na kontakcie ze swoim wewnętrznym ja. Będąc w ruchu, pod wpływem własnych wewnętrznych impulsów, powstają spontanicznie gesty, pozy i zatrzymania. „towarzysz” biernie chłonie Twój ruch, przeżywa swoje reakcje na przybraną formę, nie oceniając i nie osądzając, a koncentrując się i pogłębiając samoświadomość.   Ruch Autentyczny stymuluje oraz pogłębia refleksje i rozważania nad samopoczuciem, percepcją, emocjami i nastrojem w jakim znajduje się każdy z nas. Poszerza Twoją samoświadomość i percepcję, integrując ciało i umysł. Kreacja, wyobraźnia, medytacja, to praktyki duchowe, które integrują ciało i umysł zwiększając dostęp do samoświadomości. Jest wsparciem artystycznym, które odblokowuje proces twórczy, stanowi kreatywne spojrzenie i stymuluje nowe pomysły. Może być również częścią procesu psychoterapii i lepszego poznania samego siebie. Spróbować może każdy, bez względu na wcześniejsze doświadczenia z aktywnościami fizycznymi, nie jest on niezbędne. Liderem na spotkaniach będzie choreograf Paulina Święcańska, a dodatkowej siły doda uczestnikom aura pełni księżyca.     Paulina Święcańska – badacz wydarzeń kulturalnych, choreograf, performer, trener i manadżer. Wykształcona na uniwersytetac: w Zielonej Górze, Łodzi i w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach programów coachingowych w większości krajów europejskich, a także w Izraelu, Brazylii, Indiach, Turcji, Australii, Indonezji, Japonii i USA. Jako lider i manadżer kultury, współorganizowała Warszawski Festiwal Sztuki Niezależnej Re:wizje: www.rewizjewarszawa.pl Obecnie organizuje Międzynarodowy Festiwal Contact Improvisation „Warsaw Flow”: www.polandcontactfestival.com. Koszt spotkań z przedpłatą: 1x spotkanie – 40zł 3x spotkań – 100zł   Koszt spotkań przy wejściu na spotkanie: 1x spotkanie – 50zł 3x spotkania – 120zł Płatności przyjmowane są przelewem: Fundacja Artystyczna PERFORM ul. Kwatery Głównej 46B/10 04-294 Warszawa Numer rachunku bankowego: Volkswagen Bank Polska S.A. 80 2130 0004 2001 0575 6119 0001 lub gotówką w dzień spotkań.   Wszystkie informacje na stronach: www.perform.org.pl www.facebook.com/art.perform Osoby zainteresowane proszone są  o przesłanie zgłoszenia na: info@perform.org.pl  

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close