Warszawa: Kaya Kołodziejczyk „Gestem, słowem, obrazem” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa: Kaya Kołodziejczyk „Gestem, słowem, obrazem” – warsztaty

Fot. Krzysztof Mystkowski.

Wersja do druku

Udostępnij

W-arte zaprasza na warsztat Kai Kołodziejczyk Gestem, słowem, obrazem, zainspirowany książką artystyczną Aleksandry Cieślak Książka do zrobienia. Spotkanie będzie rozwijać ciało i wyobraźnię plastyczną oraz otwierać proces tworzenia form wizualnych inspirowanych ruchem.

Koszt: 100zł.

Zgłoszenia do 2 kwietnia 2017 roku: warsztaty@w-arte.pl. Chętni do wzięcia udziału w warsztatach proszeni są o opisanie swoich wcześniejszych doświadczeń choreograficznych/tanecznych/aktorskich.

Gesty to znaki kreślone w przestrzeni, które układają się we wzory dialogów i monologów. Praca nad ciałem i gestem pozwoli uczestnikom rozwinąć nie tylko samoświadomość i myślenie o ruchu, ale i wyobraźnię wizualną.

 

13 maja 2017 roku w godzinach 10.00-16.00 odbędą się zajęcia, które Aleksandra Cieślak i Kaya Kołodziejczyk poprowadzą wspólnie. Pakiet dwóch warsztatów: 260 zł.

Więcej informacji o cyklu spotkań: http://w-arte.pl/wydarzenie/gestem-slowem-obrazem/

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Warszawa: W-arte, ul. Łowicka 56/3; godz. 11.00-14.00

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close