Warszawa: „Kobieta Kalendarz #2 Eksperyment” – warsztaty ekspresji twórczej dla kobiet

Zdjęcie: Warszawa: „Kobieta Kalendarz #2 Eksperyment” – warsztaty ekspresji twórczej dla kobiet

Fot. Rami Shaya.

Wersja do druku

Udostępnij

Podczas zajęć w trakcie dwudniowego, bezpłatnego warsztatu, uczestniczki zagłębią się w pracę z kobiecą materią. Porozmawiają o rolach społecznych, jakie odgrywają i wspólnie zastanowią się, czy jest im z nimi dobrze. Będą miały możliwość wykreowania sytuacji, w której chcą się sprawdzić lub przetestowania nowych rozwiązań w rolach, które na co dzień grają w życiu. Dotkną różnych technik ruchowych, jak pantomima czy joga, a przede wszystkim– odkryją komfortowe środki wyrazu,  bazujących na ruchu autentycznym.

Prowadzące to aktorki z Fundacji Sztuka Ciała – Agata Brzozowska, Katarzyna Markowska, Joanna Płóciennik i Samanta Zarzycka.
W celu wzięcia udziału osoby chętne proszone są o maila na kontakt@sztukaciala.pl , który zawierać będzie przynajmniej jedno zdanie na temat motywacji.

Warsztaty są bezpłatne.

Więcej informacji

Projekt jest finansowany ze środków m.st. Warszawy.
Muzeum Woli jest partnerem projektu.

Realizacja – Fundacja Sztuka Ciała

www.sztukaciala.pl

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Warszawa: Muzeum Woli, ul. Srebrna 12, w godz.10.00-17.00.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close