Fundacja Sztuka Ciała

Zdjęcie: Fundacja Sztuka Ciała

Sztuka Ciała

Wersja do druku

Udostępnij

W 2009 roku aktorzy związani z teatrem ruchu, w szczególności z teatrem pantomimy, utworzyli fundację Centrum Pantomimy działającą przy warszawskim Teatrze na Woli, przekształconą z czasem w Fundację Sztuka Ciała.

Głównym celem działalności Fundacji jest inicjowanie, realizacja i wspieranie projektów związanych z pantomimą, teatrem ciała i teatrem ruchu. Do nadrzędnych celów Fundacji należy propagowanie i upowszechnianie sztuki teatru pantomimy oraz innych form teatru ruchu. Edukowanie różnych grup wiekowych z zakresu pantomimy oraz innych form teatru.

Fundacja ma na swoim koncie m.in., organizację cyklicznych warsztatów Dialog z Tomaszewskim, a także realizację instalacji teatralnej Kobieta Kalendarz (pokazywanej m.in. podczas łódzkich Spotkań Teatralnych).

Prezesem zarządu jest Katarzyna Markowska, a w skład zarządu wchodzą Joanna Płóciennik i Izabela Klimowicz.

Katarzyna Markowska – prezes zarządu fundacji
tel. 601 097 503, katka@sztukaciala.pl

Joanna Płóciennik – członek zarządu fundacji
tel. 783 368 076, joanna@sztukaciala.pl

Izabela Klimowicz – członek zarządu fundacji
izabela@sztukaciala.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close