Warszawa/Lepsza ja/#SPA – Summertime Performing Arts: Agnieszka Kryst „Superbohaterowie tańczą” – warsztaty dla rodzin z dziećmi

Zdjęcie: Warszawa/Lepsza ja/#SPA – Summertime Performing Arts: Agnieszka Kryst „Superbohaterowie tańczą” – warsztaty dla rodzin z dziećmi

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach rezydencji #SPA – Summertime Performing Art i wystawy Lepsza ja Agnieszka Kryst zaprasza na warsztaty choreograficzne Superbohaterowie tańczą dla rodzin dziećmi w wieku 4-7 lat. Na warsztaty należy przyjść w wygodnym stroju. Po warsztatach odbędzie się rozmowa.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy przez formularz

Prowadząca o warsztatach:

Biorące udział w warsztatach rodziny, poprzez ruch, partnerstwo, swobodę poruszania się, zabawę oraz wspólne tworzenie układu choreograficznego będą budowały niepowtarzalne więzi zarówno między sobą, jak i z pozostałymi uczestnikami zajęć. Podczas zajęć skupimy się na współpracy, nauce rozumienia i akceptacji innych, budowaniu zaufania oraz relacji z innymi dziećmi. Pokażemy, że taniec może być nie tylko świetną zabawą, ale również sposobem na wyrażanie się, opowiadanie, wzajemnie porozumiewanie się.

Agnieszka Kryst – tancerka i choreografka, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Choreografii i Teorii Tańca. Finalistka konkursu choreograficznego New Europe Festival w Pradze (2013), w czasie którego zaprezentowała (jako choreografka i tancerka) solo Pressure oraz duet Liquid State of Mind. W 2015 roku została rezydentką programu Solo Projekt Plus, w ramach którego stworzyła pracę solową A Score, pokazywaną m.in. na festiwalu Stary Browar, Nowy Taniec na Malcie.

Wydarzenie odbywa się w ramach programu Zachęta na lato realizowanego dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawa.

Zakochaj się w Warszawie - logo finansowanie (miniaturka)

Więcej informacji: zacheta.art.pl/pl/wystawy/lepsza-ja

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close