Warszawa/Lepsza ja/#SPA – Summertime Performing Arts: Renata Piotrowska-Auffret „Love Exercises” – warsztaty dla kobiet z małymi dziećmi

Zdjęcie: Warszawa/Lepsza ja/#SPA – Summertime Performing Arts: Renata Piotrowska-Auffret „Love Exercises” – warsztaty dla kobiet z małymi dziećmi

Fot. Paweł Topolski

Wersja do druku

Udostępnij

Wystawa Lepsza ja jest refleksją na temat współczesnej kultury indywidualizmu, jej przyczyn, efektów i skutków ubocznych. Składa się z działań, performansów, treningów i warsztatów z udziałem publiczności, a jej przestrzeń stanie się sceną, siłownią, salą do jogi i gabinetem terapeutycznym oraz miejscem rozmowy. Centrum w Ruchu zaprasza na #SPA – Summertime Performing Artswego rodzaju pobyt rezydencyjny. Przez tydzień sale Zachęty staną się miejscem działań choreograficznych. #SPA to miejsce gdzie zegar zwalnia, przestrzeń spędzania czasu bez ograniczeń, bez początku i końca wydarzeń, to możliwość pobycia z ciałem własnym i innych osób. W ramach rezydencji i wystawy Renata Piotrowska-Auffret poprowadzi warsztaty fitness Love Exercises dla matek z dziećmi w  wieku od pół do półtora roku. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich niezależnie od doświadczenia. Po warsztatach odbędzie się rozmowa.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy przez formularz

Należy przyjść w wygodnym stroju i obuwiu sportowym oraz przynieść własną matę.

Warsztat skierowany jest do matek małych dzieci, które chciałyby wrócić do formy po porodzie, mieć więcej siły do podnoszenia, przenoszenia i trzymania swojego malucha, ale nie mają z kim go zostawić w domu. Podczas zajęć uczestniczki będą wzmacniać ogólną kondycję ciała, ze szczególnym uwzględnieniem pracy mięśni, a niemowlaki „wystąpią w roli” naturalnych ciężarków. Jednocześnie, ćwiczenia skonstruowane są w taki sposób, że będą zabawą dla mam i ich dzieci.

Wydarzenie odbywa się w ramach programu Zachęta na lato realizowanego dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawa.

Zakochaj się w Warszawie - logo finansowanie (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Warszawa: Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, pl. Małachowskiego 3; godz. 13.00-13.30

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close