Warszawa: Mufmi Teatr Tańca „Karmienie” – reż. i chor. Anna Piotrowska

Zdjęcie: Warszawa: Mufmi Teatr Tańca „Karmienie”  – reż. i chor. Anna Piotrowska

Fot. na plakacie: Magdalena R. Charczuk.

Wersja do druku

Udostępnij

21 kwietnia o godz. 18.00 eferte_Fundacja Rozwoju Tańca i Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa zapraszają na 65 już spektakl Anny Piotrowskiej,  zrealizowany dla mufmi. Karmienie to „przedstawienie krajobrazowe, wyobrażeniowe, środowiskowo zawieszone”. WSTĘP WOLNY.

Przynależność w obiekcie pożądania. Stada karmienie, zbieranie myśli i intencji. Ciało przy ciele karmiące się stanem istnienia. Nie może odejść musi czuwać i trwać, by po prostu być. Zawieszam się w swoim ciele od dłoni po miednicę. To ona zarządza i dominuje. Jest elementem, który przechwytuje wszystkie czynności i pragnienia. Przesuwam w dół swoje zainteresowania. Myślę obszarem niższym w swojej wyższości. Racjonalność jest obca w moim ciele. Na nowo po staremu buduję społeczeństwo i jemu się poddaję. Moja siła jest tam, gdzie nie jestem i nie mogę być sama. Każda myśl o rozstaniu jest myślą samobójczą. Jak już raz odejdę, to odejść muszę na zawsze. Instynktownie biegnę, nie mogąc się już zatrzymać. Jestem flamingiem wśród pingwinów. Karmię się wielością i otoczeniem, spojrzeniem i patrzeniem. Zapadam wzrok w dole mego środka bliżej na południe życia. Miednicą staram się nic nie starać. Pojmować ciężar swojego ciała, źródło źródła. Chcę się nie śpieszyć. Autostradą w górę i w dół. Kiedy przychodzi pora karmienia, wydawania i przyjmowania? Trwanie w stadzie?  Krajobraz ciała w ciałach innych niż te same. – zapraszam

Anna Piotrowska

koncepcja, reżyseria i choreografia:

Anna Piotrowska

kreacja i wykonanie:

Anna Bajer, Magdalena Charczuk, Malwina Czyżewska, Dorota Dunder,

Maria Jękot, Agata Smolich, Aleksandra Wierzbicka, Ilona Zamojska

muzyka: Michał Mackiewicz

kostiumy: Justyna Spaleniak

zdjęcia: Magdalena Charczuk

premiera

21 kwietnia 2013, Warszawa, Scena Klubu DGW

godz. 18.00

Scena Klubu DGW

Al. Niepodległości 141

Warszawa

wstęp wolny

produkcja:

Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa

eferte_Fundacja Rozwoju Tańca

producent: Anna Piotrowska

fot. Magdalena Charczuk

grafika: ap_mch

przedstawienie współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Warszawa: Scena Klubu DGW, Al. Niepodległości 141 (metro Racławicka)

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close