Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: Warsztaty z Michaelem Getmanem

Zdjęcie: Warszawa/Nowy Taniec z Izraela:  Warsztaty z Michaelem Getmanem

Fot. Piotr Mateusz Wach.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach programu towarzyszącego przeglądu Nowy taniec z Izraela (kurator: Tadeusz Woleński) Nowy Teatr w Warszawie zaprasza na warsztaty z Michaelem Getmanem. Stworzy on otwartą przestrzeń do zabawy i komunikacji z naszym ciałem, głosem, dźwiękiem i wyobraźnią. Podczas krótkiego warsztatu uczestnicy będą używać swoich głosów jak instrumentów, będąy grać, badając dialog i kontrast pomiędzy tym, jak się ruszają, a tym co słysz, kiedy się poruszają. W przychylnej, pełnej akceptacji atmosferze, z dozą zabawy i poczucia humoru będą rozwijać umiejętność słuchania i świadomość różnych wzorców ruchu, koordynacji, muzykalności i uważności. Warsztaty skierowane są  do profesjonalistów i amatorów.

Michael Getman – tancerz, choreograf i pedagog tańca urodzony w Izraelu w 1978 roku. Od 2005 roku pracuje w Izraelu jako niezależny choreo­graf. Równolegle bierze udział w międzynaro­dowych projektach artystycznych za granicą oraz prowadzi warsztaty tańca i improwizacji dla profesjonalnych tancerzy, tancerzy – amatorów, a także dla studentów sztuk wizualnych. Jest autorem wielu choreografii prezentowanych w ramach najważniejszych festiwali tanecznych.

Wstęp wolny. Rejestracja: marta.kielar@nowyteatr.org

W ramach przeglądu Michael Getman pokaże także swój spektakl Face to Face. Będzie można zobaczyć także jego choreografię Am I. Dancer, zrealizowaną dla Talii Paz.

O spektaklach

 

O przeglądzie:

http://www.nowyteatr.org/pl/event/Izrael_taniec

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:00

Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16, w godz. 17.00-21.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close