Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: Warsztaty z Talią Paz

Zdjęcie: Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: Warsztaty z Talią Paz

Fot. Piotr Mateusz Wach.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach programu towarzyszącego przeglądu Nowy taniec z Izraela (kurator: Tadeusz Woleński) Nowy Teatr w Warszawie i Warsaw Dance Department zapraszają na warsztaty z Talią Paz. Artystka poprowadzi warsztaty według szkoły Matsa Eka – wielkiego szwedzkiego choreografa, wieloletniego dyrektora Cullberg Ballet w Sztokholmie. Zajęcia rozpoczną się od baletowej rozgrzewki.

Talia Paz – tancerka, solistka. Urodziła się w Nowym Jorku, studiowała taniec w Izraelu i Holandii. Tańczyła w Batsheva Dance Company, Scapino Ballet, Cullberg Ballet i DV8. Pracowała z takimi choreografami, jak Ohad Naharin, Sharon Eyal, Carolyn Carlson, Mats Ek, Lloyd Newson, Nils Christe, Johan Inger, Jiří Kylián, Itzik Galili, Nigel Charnock, Stijn Celis. Zdobyła wiele nagród w Europie i Izraelu.

 

Bilety: 45 zł.

Rejestracja: https://goo.gl/forms/qsFE5YepyZswHRYf2

W ramach przeglądu Talia Paz wystąpi również w spektaklu Am I. Dancer w choreografii Michaela Getmana.

Więcej informacji

O przeglądzie:

http://www.nowyteatr.org/pl/event/Izrael_taniec

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Warszawa: Warsaw Dance Department Studio, Pałac Kultury, plac Defilad 1, wejście od ul. Emilii Plater, w godz. 10.00-12.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close