Warszawa/Nowy Teatr: Agnieszka Kryst „Roztańczeni” – warsztaty ruchowe dla dzieci

Zdjęcie: Warszawa/Nowy Teatr: Agnieszka Kryst „Roztańczeni” – warsztaty ruchowe dla dzieci

materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat wraz z opiekunami na warsztaty ruchowe Roztańczeni, które poprowadzi Agnieszka Kryst.

O warsztatach: Wspólne spędzanie wolnego czasu w ruchu. Uczenie się partnerowania w nim, swobody poruszania się, w pojedynkę, w duecie lub w grupie. Uczenie się od siebie nowych, niezwykłych kroków, z których powstanie wyjątkowa choreografia. Mali i duzi wspólnie w jednej przestrzeni tworzą i doświadczają świat pełen zabawy i tańca.

Od prowadzącej:

Razem zaczniemy od pobudzenia naszych ciał. Będziemy je rozciągać, wyciągać, przeciągać. Roztańczymy je następnie w rytm muzyki. Może też być poza rytmem. Na tych zajęciach wszystko jest dozwolone. Będziemy tworzyć i uczyć się nawzajem najbardziej niepowtarzalnych kroków tanecznych. Stworzymy wspólnie nową technikę tańca lub po prostu spontanicznie poruszymy i roztańczymy całą przestrzeń. W trakcie warsztatu nie tylko aktywnie rozkręcimy nasze ciała ale również pobudzimy naszą wyobraźnię, kreatywność i pomysłowość. Wspólne wejście i doświadczanie tańca oraz ruchu umożliwi odkrycie nowych niezwykłych relacji. Dlatego warsztaty przeznaczone są dla nie tylko dzieci ale równie dla ich rodziców.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close