Warszawa/Nowy Teatr: Agnieszka Kryst „Turlanki” – warsztaty dla dzieci

Zdjęcie: Warszawa/Nowy Teatr: Agnieszka Kryst „Turlanki” – warsztaty dla dzieci

Fot. Materiały Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź

Wersja do druku

Udostępnij

Nowy Teatr zaprasza na warsztaty dla dzieci w wieku 4-6 lat dla grup przedszkolnych. Turlanki poprowadzi Agnieszka Kryst. Warsztaty dla jednej grupy przedszkolnej obejmują dwa spotkania. Poruszanie się, pełzanie, skakanie, turlanie w rytmie, poza rytmem, swobodnie, koślawo, kanciasto, w pojedynkę lub wspólnie uwalnia energię, pobudza wyobraźnię, uczy nawiązywania kontaktu i budowania relacji.

Bilety: 5zł/dziecko.

Obowiązują zapisy: warsztaty@nowyteatr.org.

Ruch i taniec to naturalne formy ekspresji i wyjątkowy sposób na spędzanie wolnego czasu.

Podczas zajęć dzieci poznają różne techniki taneczne. Sprawdzą, jak szybko można się kręcić w koło, czy da się być płynnym jak woda, lekkim jak wiatr i poruszać się wolniej od żółwia. Poszukają odpowiedzi na pytania: czym jest taniec i czy bezruch to też ruch. Stworzą własną technikę taneczną jak balet słoni czy ruchomą rzeźbę.

Agnieszka Kryst – choreografka, tancerka i performerka, absolwentka Wydziału Choreografii i Teorii Tańca warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, stypendystka poznańskiej Alternatywnej Akademii Tańca 2013, finalistka konkursu choreograficznego New Europe Festival 2013 w Pradze, na którym prezentowała solo Pressure oraz duet Liquid state of mind. Współpracowała m.in. z Karoliną Kroczak, Tomasem Nepsinskym, Juanem Domìnguezem Rojo,  Małgorzatą Haduch, Sojerdem Vreugdenhilem. Uczyła się u takich pedagogów, jak: Maria Scaroni, Sojerd Vreugdenhil, Rosalind Crisp, Laura Aris Alvarez, Peter Jasko, Benoit Lachambre, Keith Hennessy i David Zambrano.

Więcej: nowyteatr.org

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 09:30

Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close