Warszawa/Nowy Teatr: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Ruchome ślady” – warsztaty dla dzieci i rodziców

Zdjęcie: Warszawa/Nowy Teatr: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Ruchome ślady” – warsztaty dla dzieci i rodziców

Fot. Materiały Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź

Wersja do druku

Udostępnij

Nowy Teatr zaprasza na warsztaty dla dzieci w wieku 5-8 lat i rodziców. Zajęcia Ruchome ślady poprowadzi Aleksandra Bożek-Muszyńska. Liczba uczestników: 24 osoby (12 par rodzic/opiekun-dziecko).

Rezerwacje: bow@nowyteatr.org, 22 379 33 33.

Warsztaty plastyczno-ruchowe dla dzieci i ich opiekunów to propozycja dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia. W trakcie warsztatów uruchomimy zarówno ciało, jak i wyobraźnię. Będziemy wspólnie tworzyć obrazy ruchem i poruszać się dzięki obrazom. Pobudzimy wyobraźnię i uruchomimy indywidualną ekspresję. Prosimy o zabranie wygodnego, niekrępującego ruchów stroju. W przestrzeni warsztatowej poruszamy się bez butów.

Prowadząca o warsztacie:

Ruch, który zostawia ścieżkę na papierze.

Ścieżka, która prowokuje do ruchu.

Jaki ślad w przestrzeni może pozostawić ruch?

Co znaczy tańczyć uchwycony wcześniej ślad?

Aleksandra Bożek-Muszyńska – tancerka, choreografka, performerka, instruktorka tańca współczesnego, trenerka biznesu, filolożka, uczestniczka wielu warsztatów i coachingów ruchowych, stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015, 2016 i 2017, uczestniczka intensywnego kursu w School For New Dance Development w Amsterdamie. Od kilku lat prowadzi zajęcia z tańca współczesnego i improwizacji, gimnastykę dla seniorów oraz tworzy autorskie choreografie i jest aktywna na p olskiej scenie tańca i performansu. W 2017 roku wraz z Hanną Bylką-Kanecką stworzyła spektakl interaktywny dla rodziców z dziećmi w wieku 1,5-3 lat DOoKOŁA.

Więcej: nowyteatr.org

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close