Warszawa/Nowy Teatr: Marta Ziółek „Workout” – warsztaty ruchowe dla kobiet

Zdjęcie: Warszawa/Nowy Teatr: Marta Ziółek „Workout” – warsztaty ruchowe dla kobiet

materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza na cykl warsztatów tylko dla kobiet, które poprowadzi Marta Ziółek.

Zajęcia będą oparte na hybrydowej technice z elementami anatomii doświadczalnej, street dance, fitnessu oraz technik somatycznych. Zajęcia składać się będą z ćwiczeń ogólnorozwojowych, rzeźbiących sylwetkę, transowej praktyki tanecznej, pracy z głosem i oddechem. Uczestniczki będą czerpać z hip-hopu i sztuk walki, wykorzystujących umiejętność manewrowania kijem. Wykorzystane zostaną kobiece atrybuty siły, koncentracji i mocy. Warsztat jest odpowiedzią na kobiecą potrzebę aktywności, autoekspresji i regeneracji.

Rusz się, reaguj, czuj i doświadczaj. Dołącz do anatomiczno-witalnego baunsu!

Bilety: 30 zł

powiązane

Ludzie

Marta Ziółek

Marta Ziółek

  • choreografka
  • performerka

Marta Ziółek jest choreografką, performerką, reżyserką, pedgagożką, kołczynią. Zanim rozpoczęła studia na wydziale choreografii w School for New Dance Development (SNDO) w Amsterdamie, studiowała na Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close