Warszawa/Nowy Teatr: Marta Ziółek „Zrób siebie”

Zdjęcie: Warszawa/Nowy Teatr: Marta Ziółek „Zrób siebie”

Marta Ziółek "Zrób siebie", fot. Dawid Grzelak

Wersja do druku

Udostępnij

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza na spektakl Zrób siebie Marty Ziółek.

Spektakl zaczyna się od treningu, nakazu i cielesnej rzeźby. Obiektem eksperymentu jest grupa pięciorga perfomerów, którzy na czas performansu przybierają imiona: High Speed, Coco, Lordi, Glow oraz Beauty. Moderatorką i przewodniczką po tym doświadczeniu jest Marta Ziółek jako Angel Dust. Znajdujemy się gdzieś między siłownią, imprezą techno, a korporacyjnym kościołem mindfulness. Zrób siebie to utopia, wytwarzająca własny styl, język oraz seksualność. Proces ciągłego przekształcania tożsamości, która nigdy nie osiąga ostatecznego kształtu. To rodzaj tripu, który ciało zamienia w maszynę. Indywidualne cielesne monologi przenikają się tu z hybrydowym treningiem grupowym i transową praktyką złożoną z rave, jogi kundalini, latino flow i dancehallu. ZRÓB SIEBIE to gang, który do muzyki Lutto Lento bezustannie stwarza się i transformuje.

Więcej informacji

Koncepcja i choreografia: Marta Ziółek
Kreacja i performance: Maria Magdalena Kozłowska, Agnieszka Kryst, Ramona Nagabczyńska, Katarzyna Sikora, Paweł Sakowicz, Robert Wasiewicz, Marta Ziółek

Dramaturgia: Anka Herbut
Muzyka: Lutto Lento
Scenografia i wizualizacja: Dominika Olszowy
Wideo i oprawa graficzna: Krzysztof Bagiński
Kostiumy: Marta Ziółek
Zdjęcia: Witek Orski, Dawid Grzelak
Menadżer projektu: Ewa Paradowska

Produkcja: Komuna// Warszawa
Premiera: 20 maja 2016

Bilety: 35/25 zł

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close