Warszawa: „O operze (i balecie) przy deserze” – spotkanie z Aleksandrą Liashenko

Zdjęcie: Warszawa: „O operze (i balecie) przy deserze” –  spotkanie z Aleksandrą Liashenko

Paweł Malicki. Fot. Robert Frąckowiak.

Wersja do druku

Udostępnij

Kolejne spotkanie z cyklu operowo-kulinarnego, w tym sezonie z dodatkiem sztuki tańca: Na czubkach palców – spotkanie z Aleksandrą Liashenko – pierwszą solistką Polskiego Baletu Narodowego
…a na deser delikatna tarta cytrynowa z marengą…

O operze (i balecie) przy deserze: Zapraszamy na wieczory nawiązujące do tradycji dawnego podwieczorku lub spotkań przy herbacie w połączeniu z rozmową na temat muzyki klasycznej i słuchaniem tejże, nie tylko dla melomanów. Rozmowy będą dotyczyć zarówno współczesnego życia operowego – dzieł, gwiazd, wydarzeń, ale także historii opery, kompozytorów, dzieł znanych i nieznanych, a nawet poszczególnych arii. Każdemu wieczorowi będzie towarzyszył poczęstunek w postaci cista lub deseru – rozmowy na tematy kulinarne również mile widziane.

Pomysłodawczyni i prowadząca – Katarzyna Gardzina-Kubała.

wstęp 15 zł

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Warszawa: Lokal Użytkowy, ul. Brzozowa 27/29

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close