Warszawa/Performing Europe 2020: sezon 1: Ramona Nagabczyńska i Magda Jędra – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Performing Europe 2020: sezon 1: Ramona Nagabczyńska i Magda Jędra – warsztaty

Fot. materiały Fundacji Ciało/Umysł

Wersja do druku

Udostępnij

Performing Europe 2020 to społeczny, bezpłatny dla publiczności projekt, którego celem jest pozyskanie nowej widowni dla tańca oraz sztuk performatywnych. Przedsięwzięcie jest otwarte i skierowane do wszystkich, w tym osób wykluczonych. To kompleksowy projekt wspierający międzynarodową współpracę artystów realizowany przez Fundację Ciało/Umysł wraz z 11 europejskimi partnerami (APAP, http://apapnet.eu/).

W ramach projektu organizatorzy zapraszają na warsztaty, które poprowadzą Ramona Nagabczyńska i Magda Jędra.Uczestnicy poznają narzędzia choreograficzne zastosowane podczas procesu tworzenia nowego spektaklu Ramony Nagabczyńskiej More. Spróbują odpowiedzieć na pytanie, ile własnej woli są w stanie poświęcić na rzecz osiągnięcia wspólnego ideału?

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny, obowiązują zapisy: abc@cialoumysl.pl.

***

Więcej informacji, harmonogram, szersze opisy przedstawianych projektów oraz artystów na: http://2017.cialoumysl.pl/ – zakładka: Performing Europe.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Warszawa: Nowy Teatr – Mała Scena, ul. Madalińskiego 10/16, w godz. 11.00-14.00.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close