Warszawa: „Pieśń taneczna” – butō medytacje z Sylwią Hanff

Zdjęcie: Warszawa: „Pieśń taneczna” – butō medytacje z Sylwią Hanff

Wersja do druku

Udostępnij

Powietrze pulsuje życiem. Wydarza się to, co robisz. Taniec wydarza się i jest wszechświatem. Odczuwasz coraz głębsze i subtelniejsze warstwy doświadczenia. Bycie. Każda cząstka ciała jest Źródłem. Totalność istnienia. Otwartość. Zaciera się codzienne granica pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym wymiarem. Wnętrze zewnętrza, zewnętrze wnętrza. Mudra. Ciało jest formą przejawiania się przestrzeni. Czująca Pustka. Dźwięk wewnętrznej ciszy. Warstwy czasu. Przestrzeń światła.

Archeologia ciała, archeologia głosu. Zdejmując codzienność – warstwa po warstwie, możemy odkrywać zapisane w naszych ciałach głębokie pokłady emocji, istnienie rozmaitych zjawisk i form życia. Sięgnijmy do pamięci ciała, obejmującej nie tylko naszą osobistą historię, by odnaleźć połączenie…

3 marca  2012 (sobota), godz. 11.00-13.00
MIEJSCE: Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21 (metro Racławicka)
OPŁATA: 40 zł
ZGŁOSZENIA: Anita Zdrojewska, email: publink@publink.com.pl
tel. 501 175 595

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Centrum Łowicka w Warszawie, ul. Łowicka 21 (dojazd: metro Racławicka), w godz. 11.00-13.00

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close