Inne

Warszawa: Premiera filmu „Słuchając głosu ciała”

Zdjęcie: Warszawa: Premiera filmu „Słuchając głosu ciała”

Fot. z materiałów artystki.

Wersja do druku

Udostępnij

Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Tańcem i Ruchem serdecznie zaprasza na premierę pierwszego polskiego filmu o psychoterapii tańcem i ruchem pod tytułem Słuchając głosu ciała. Film przedstawia metodę psychoterapii tańcem i ruchem oraz jej różnorodne zastosowania. Po projekcji zapraszamy do rozmowy z twórcami filmu, podczas której będzie można podyskutować o metodzie i dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania  ruchu w psychoterapii.

Na miejscu znajduje się kawiarnia a w niej dostępne będą ciepłe i zimne napoje.

Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Tańcem i Ruchem oraz

Grupa Filmowa w składzie:

Aleksandra Capiga-Łochowicz

Marta Kawczyńska

Katarzyna Maja Molska

Aleksandra Rayska

Film powstał przy wsparciu finansowym Instytutu Muzyki i Tańca. 

IMIT (miniaturka)

powiązane

Ludzie

Aleksandra Capiga-Łochowicz

Aleksandra Capiga-Łochowicz

Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Tańcem i Ruchem serdecznie zaprasza na premierę pierwszego polskiego filmu o psychoterapii tańcem i ruchem pod tytułem Słuchając głosu ciała. Film przedstawia metodę psychoterapii tańcem i ruchem oraz jej różnorodne zastosowania. Po projekcji zapraszamy do rozmowy z twórcami filmu, podczas której będzie można podyskutować o metodzie i dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania  ruchu w psychoterapii.   Na miejscu znajduje się kawiarnia a w niej dostępne będą ciepłe i zimne napoje.   Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Tańcem i Ruchem 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close