Spektakle

Warszawa/Scena A-CH.5 Arena Choreografów – Wieczór Młodych Choreografów

Zdjęcie: Warszawa/Scena A-CH.5 Arena Choreografów – Wieczór Młodych Choreografów

Wersja do druku

Udostępnij

Taniec neoklasyczny i break-dance, jazz i hip-hop, flamenco i step – znajdą się w programie wieczoru młodych choreografów. Wystąpią studenci Tańca z uczelni artystycznych i baletowych (Warszawa, Bytom) oraz niezależni choreografowie.

Spektakl z pętlą indukcyjną (wspomagającą odbiór dźwięku przez osoby słabo słyszące).

W programie:

– Teatr Tańca modal_pl

– uczennice Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu, Łodzi i Warszawie – laureatki nagrody specjalnej Warszawskiego Teatru Tańca VIII Międzynarodowego Konkursu Choreograficznego

– Uczniowie Szkół Baletowych w Bytomiu
– Anna Ochman

– Mateusz Wójcik

– DUET SM
– TRIO SM

– Zespół Bartek Dance Art

– Zespół JaGUzz

– Warszawski Teatr Tańca

– Atelier WTT

A-CH. Arena Choreografów to wieczory dedykowane twórczości  młodych choreografów prezentujące  serię pokazów prac choreograficznych niezależnych twórców z całej Polski, oraz tych Polaków, którzy tworzą i mieszkają poza granicami kraju. Każdy wieczór składa się z kilku różnorodnych technicznie i tematycznie miniatur choreograficznych.

Spektakl z pętlą indukcyjną (wspomagającą odbiór dźwięku przez osoby słabo słyszące).

Idea projektu A-CH. Arena Choreografów i opieka artystyczna wieczoru: Aleksandra Dziurosz. Projekt A-CH. Arena Choreografów jest częścią autorskiego programu Aleksandry Dziurosz Warszawskie Centrum Tańca.

Miejsce: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, ul. Elektoralna 12

Kontakt: Magdalena Chabros (MCKiS), tel. 22 586 42 04, m.chabros@mckis.waw.pl

powiązane

Ludzie

Aleksandra Dziurosz

Aleksandra Dziurosz

Taniec neoklasyczny i break-dance, jazz i hip-hop, flamenco i step – znajdą się w programie wieczoru młodych choreografów. Wystąpią studenci Tańca z uczelni artystycznych i baletowych (Warszawa, Bytom) oraz niezależni choreografowie. Spektakl z pętlą indukcyjną (wspomagającą odbiór dźwięku przez osoby słabo słyszące). W programie: – Teatr Tańca modal_pl – uczennice Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu, Łodzi i Warszawie – laureatki nagrody specjalnej Warszawskiego Teatru Tańca VIII Międzynarodowego Konkursu Choreograficznego – Uczniowie Szkół Baletowych w Bytomiu – Anna Ochman – Mateusz Wójcik – DUET SM – TRIO SM – Zespół Bartek Dance Art – Zespół JaGUzz – Warszawski Teatr Tańca – Atelier WTT A-CH. Arena Choreografów to wieczory dedykowane twórczości  młodych choreografów prezentujące  serię pokazów prac choreograficznych niezależnych twórców z całej Polski, oraz tych Polaków, którzy tworzą i mieszkają poza granicami kraju. Każdy wieczór składa się z kilku różnorodnych technicznie i tematycznie miniatur choreograficznych. Spektakl z pętlą indukcyjną (wspomagającą odbiór dźwięku przez osoby słabo słyszące). Idea projektu A-CH. Arena Choreografów i opieka artystyczna wieczoru: Aleksandra Dziurosz. Projekt A-CH. Arena Choreografów jest częścią autorskiego programu Aleksandry Dziurosz Warszawskie Centrum Tańca. Miejsce: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, ul. Elektoralna 12 Kontakt: Magdalena Chabros (MCKiS), tel. 22 586 42 04, m.chabros@mckis.waw.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close