Warszawa/Scena Tańca Studio 2016/VII: Alex Baczyński-Jenkins „Choreojunklab #1”i Marta Ziółek „Choreojunklab #2” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Scena Tańca Studio 2016/VII: Alex Baczyński-Jenkins „Choreojunklab #1”i Marta Ziółek „Choreojunklab #2” – warsztaty

Iza Szostak. Fot. Piotr Szczepański

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach VII odsłony Sceny Tańca Studio 2016 odbędą się warsztaty Choreojunklab, które poprowadzą Alex Baczyński-Jenkins (Technoseksualność na choreograficznym śmieciowisku) i Marta Ziółek (Zrób siebie: autoinscenizacje). Propozycja skierowana jest zarówno do poczatkujących, jak i doświadczonych choreografów, tancerzy, performerów, artystów, reżyserów, aktorów, dramaturgów, kuratorów i badaczy oraz wszystkich zainteresowanych widzów. Na tydzień przed wydarzeniem uczestnikom mailem przesłane zostaną teksty teoretyczne.

Koszt: 20zł od osoby.

Zgłoszenia i krótki biogram do 27 lipca 2016 do godz. 12.00. na adres: lukasz.kustrzynski@teatrstudio.pl.

Choreojunklab to laboratorium choreograficzne przygotowane przez Alexa Baczyńskiego-Jenkinsa i Martę Ziółek – twórców KEM, niezależnej przestrzeni dla choreografii i performansu, której działalność na warszawskim Grochowie zainaugurowana została w lutym 2016 roku. „Choreojunk” to termin, który Baczyński-Jenkins wykorzystuje w swojej pracy do opisania choreograficznego myślenia na cyfrowo-chemicznym śmieciowisku. Choreojunklab ma na celu przemyślenie inscenizacji współczesnej podmiotowości i cielesności. Projekt jest propozycją dyskusji i praktycznych działań wokół nowych metod i strategii choreograficznych oraz towarzyszących im form ekspresji, a także wyjścia poza ramy dzielące performans, sztuki wizualne i taniec.

Program

***

Scena Tańca Studio

 Pierwszy etap sprzedaży (do 14 lipca)
– 15 zł / jeden spektakl;
– 25 zł  / 35* zł — karnet całodniowy

Drugi etap sprzedaży (od 15 lipca)
– 20 zł / jeden spektakl;
– 35 zł / 45* zł — karnet całodniowy

*od 3 spektakli 

Warsztaty:
20 zł / osoba

Zgłoszenia na warsztaty należy przesyłać drogą mailową na adres: lukasz.kustrzynski@teatrstudio.pl do 27 lipca do godz. 12.00.

Bilety do nabycia w kasie Teatru Studio oraz za pośrednictwem strony internetowej Teatru Studio: www.teatrstudio.pl

Kurator: Mateusz Szymanówka 

Organizatorzy:

Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

Dofinansowano ze środków:       

Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miasta Stołecznego Warszawy

IMIT (miniaturka)    Logo Teatr Studio (miniaturka)

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)    Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 15:00

Warszawa: Modelatornia, Teatr Studio, Pl. Defilad 1

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close