Warszawa/Stół Powszechny: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Radość w ruchu!” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Stół Powszechny: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Radość w ruchu!” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja „Strefa Wolnosłowa” zaprasza na warsztaty taneczne, które poprowadzi Aleksandra Bożek-Muszyńska.

Koszt udziału w dwóch dniach warsztatów: 40 zł.

Zgłoszenia: duszynska.magda@gmail.com

Prowadząca o warsztatach:

Podczas warsztatów nie będziemy uczyli się kroków, ale skupimy na ruchu indywidualnym każdego uczestnika. W centrum naszego zainteresowania postawimy ciało. Wsłuchamy w jego wewnętrzny rytm, spróbujemy różnych sposobów poruszania się i uwolnimy radość, która w nim drzemie. Będziemy pracować na tzw. improwizacji zadaniowej. Proponowane zadania będą zarówno angażujące fizycznie, jak i pobudzające wyobraźnię i kreatywność uczestników.

Na zajęcia należy zabrać wygodny, nie krępującego ruchów strój i wodę.

Aleksandra Bożek-Muszyńska – instruktorka tańca współczesnego, tancerka, performerka, choreografka, trenerka biznesu i filolożka, uczestniczka wielu warsztatów i coachingów ruchowych. Od kilku lat prowadzi regularne zajęcia z tańca współczesnego i improwizacji, gimnastykę dla seniorów oraz tworzy autorskie choreografie i jest aktywna na polskiej scenie tańca i performansu. Była stypendystką Alternatywnej Akademii Tańca 2015, 2016 i 2017 realizowanej przez Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk oraz Intensive Course w School For New Dance Development w Amsterdamie. Zdobyła wiele nagród w konkursach choreograficznych i tanecznych – jej prace były prezentowane m.in. w Berlinie, Budapeszcie, Krakowie, Warszawie i Wiedniu. Jako freelancer współpracowała m.in. z: Rebeccą Lazier (There Might Be Others), Anną Godowską i Sławkiem Krawczyńskim (Bataille i świt nowych dni), Yoshiko Chumą (pi 3.14…Dead end Ponderosa), Anną Piotrowską (R.O.Z.G.R.Y.W.K.A., Czekając trawnika), fundacją „Appendix” (Before It Made Us Wild) i fundacją „Strefa Wolnosłowa” (Narysowałam więcej, niż tu widać). W swojej pracy fascynuje się zarówno tym co werbalne, jak i niewerbalne.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Warszawa: Stół Powszechny, Teatr Powszechny, ul. Zamoyskiego 20; sob: 12.00-14.00, nd: 11.00-14.00.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close