Warszawa: Sztuka Mimu Stefana Niedziałkowskiego „Natura Żywioły Człowiek” – reż. i chor. Stefan Niedziałkowski

Zdjęcie: Warszawa: Sztuka Mimu Stefana Niedziałkowskiego „Natura Żywioły Człowiek” – reż. i chor. Stefan Niedziałkowski

Sztuka Mimu Stefana Niedziałkowskiego „Natura Żywioły Człowiek” – reż. i chor. Stefan Niedziałkowski. Materiały własne organizatora

Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza na premierę spektaklu w reżyserii, choreografii i z udziałem Stefana Niedziałkowskiego. W ramach prezentacji Teatru Sztuki Mimu publiczność zobaczy także etiudy w wykonaniu Junko Komy oraz Małgorzaty Zdrojek-Toniszewskiej. 

Wersja do druku

Udostępnij

Prezentacje Teatru Sztuki Mimu Milczące Ciało są ukierunkowane na badanie i doskonalenie sztuki Milczącego Aktora, której istotą i źródłem jest sam Człowiek. Milczące Ciało jest wyjątkowym przedsięwzięciem artystycznym. Prezentacje, jako demonstracja pracy twórczej, dają szansę bliższego poznania artysty i jego kreacji Teatru Pantomimy czy Teatru Ruchu. Artyści przekazują swoją wiedzę na temat sposobów i umiejętności zobrazowania skomplikowanych stanów milczenia.

30 października podczas prezentacji Teatru sztuki Mimu odbędzie się premiera spektaklu Natura Żywioły Człowiek w reżyserii, choreografii i z udziałem Stefana Niedziałkowskiego.

***

Program:

  • Premiera spektaklu Natura Żywioły Człowiek

Realizatorzy:

Reżyseria i choreografia: Stefan Niedziałkowski
Muzyka: Agnieszka Zdrojek-Suchodolska
Kostiumy: Beata Świerczyńska
Występują: Stefan Niedziałkowski z uczniami – Mirellą Kurkowską, Marią Zawadką, Mariuszem Dorotem.

  • Etiudy w wykonaniu aktorek Teatru Sztuki Mimu
    Junko Koma
    Małgorzata Zdrojek-Toniszewska

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 18:00

Warszawa: Mazowiecki instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close