Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie zaprasza na XII Międzynarodowe Prezentacje Teatru Sztuki Mimu Silence of the Body / Milczące Ciało. Odbędą się one 7 maja o godz. 18.00 w siedzibie tej Instytucji.

Wersja do druku

Udostępnij

Prezentacje Teatru Sztuki Mimu Milczące Ciało są ukierunkowane na badanie i doskonalenie sztuki Milczącego Aktora, której istotą i źródłem jest sam Człowiek.

Milczące Ciało jest zdaniem organizatorów wyjątkowym przedsięwzięciem artystycznym. Prezentacje – jako demonstracja pracy twórczej – dają szansę bliższego poznania artysty i jego kreacji teatru pantomimy czy teatru ruchu. Artyści przekazują swoją wiedzę na temat sposobów i umiejętności zobrazowania skomplikowanych stanów milczenia.

Program wydarzenia

  • Spektakl Natura Żywioły Człowiek

Premiera spektaklu Natura Żywioły Człowiek miała miejsce w listopadzie 2022 roku. W ramach tego projektu odbędzie się premiera nowej wersji przedstawienia.

Realizatorzy:
Reżyseria i choreografia: Stefan Niedziałkowski
Muzyka: Agnieszka Zdrojek-Suchodolska
Kostiumy: Beata Świerczyńska
Występują: Stefan Niedziałkowski i uczniowie – Maria Zawadka, Mariusz Dorot

  • Etiudy w wykonaniu aktorek Teatru Sztuki Mimu: Junko Koma (Japonia), Małgorzata Zdrojek-Toniszewska (Polska)

  • Prezentacja gościa z Japonii: JIDAI

Wstęp płatny

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close