Warszawa/Teatr Konsekwentny: Dada von Bzdülöw i SzaZaZe „Sixmen – obietnica poranka”

Zdjęcie: Warszawa/Teatr Konsekwentny: Dada von Bzdülöw i SzaZaZe „Sixmen – obietnica poranka”

Z materiałów Teatru Konsekwentnego

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Konsekwentny zaprasza na projekt koncertowo-taneczny. W rolach głównych wystąpią:Leszek Bzdyl, Radek Hewelt, Dawid Lorenc, Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki, Hubert Zemler.


Herosi Leszkus, Radus, Dawidus , Pawlus, Patrykos oraz Hubertus ratują świat.A może tylko odsuwają w czasie jego nieubłagany Koniec?Zmagają się z czasem, to pewne, toczą tytaniczną walkę, szukają i upadają.A potem znowu wstają i od początku raz jeszcze…

„[…] rosłem i dojrzewałem w oczekiwaniu dnia, kiedy będę mógł wreszcie dosięgnąć ręką zasłony, która cieniem okrywa świat i zobaczyć nagle jego oblicze pełne mądrości i dobroci;z tymi niedorzecznymi i pijanymi swą potęgą bogami chciałem stoczyć walkę o władzę nad światem i zwrócić ziemię tym, którzy ją przepełniają własną odwagą i własną miłością.”

Romain Gary Obietnica Poranka


Bilety: 10zł

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Teatr Konsekwentny Koneser, ul. Ząbkowska 27/31, 03-736 Warszawa

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close