Warszawa / Teatr Tańca Zawirowania „3×20” – konc. Aleksandra Bożek-Muszyńska i Zofia Tomczyk

Zdjęcie: Warszawa / Teatr Tańca Zawirowania „3×20” – konc. Aleksandra Bożek-Muszyńska i Zofia Tomczyk

Teatr Tańca Zawirowania „3x20” – konc. Aleksandra Bożek-Muszyńska i Zofia Tomczyk. Plakat: materiały własne organizatora

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na spektakl pt. 3×20. Będzie to spotkanie improwizowane artystek i artystów różnych dziedzin sztuki z aktywnym udziałem publiczności. Inicjatorkami projektu są warszawska improwizatorka i choreografka Aleksandra Bożek-Muszyńska oraz poznańska tancerka i performerka Zofia Tomczyk.

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl jest poszukiwaniem odpowiedzi na pytania, w jaki sposób włączyć widza w aktywne działanie oraz jak wykreować przestrzeń do tego, by mógł otworzyć się na inne, być może nowe doświadczenie i przejść ze strefy obserwacji w strefę partycypacji? Jest również zaproszeniem do stworzenia wspólnego, niepowtarzalnego obrazu, ponieważ każdy uczestnik wydarzenia wnosi do niego własne, osobiste doświadczenia.

Od 2018 roku spektakl był prezentowany wielokrotnie w kilku miastach w Polsce (m.in. Warszawa, Poznań, Łódź) we współpracy z lokalnymi artystami i artystkami.

Realizatorzy:

Koncepcja: Aleksandra Bożek-Muszyńska, Zofia Tomczyk
Kreacja i wykonanie: Aleksandra Bożek-Muszyńska, Józef Buchnajzer, Paweł Grala, Daniela-Miśkiewicz, Sylwia Nosarzewska, Zofia Tomczyk i Ilona Trybuła.

Czas trwania: 60 min.

Bilety: https://kicket.com

Więcej: https://www.facebook.com/events/854421979503025?locale=pl_PL

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Teatr Garnizon Sztuki, ul. Marii Konopnickiej 6

inne wydarzenia

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close