Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Backup”

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Backup”

Fot. Idocontent / Bartosz Zalewski

Wersja do druku

Udostępnij

Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania zaprasza na pokaz spektaklu Teatru Tańca Zawirowania zatytułowanego Backup.

Backup opowiada historię dwóch kobiet i mężczyzny, przedstawiając próbę sporządzenia alternatywnej wersji życiorysu. Konieczne w tej sytuacji staje się przyjrzenie się przeszłości, określenie aktualnych emocji i sprecyzowanie marzeń. Przede wszystkim jednak trzeba sporządzić Backup, do którego będzie można się odwołać, jeśli coś pójdzie nie tak. Czy można stworzyć zabezpieczającą wersje życia, która by podlegała wiecznym modyfikacjom I poprawkom, czy lepiej poddać się strumieniowi wydarzeń, wiedząc, że nic dwa razy się nie zdarza?

Trójka wykonawców imponuje energią i emocjonalnym tańcem, z którego wbrew tytułowi nie da się sporządzić wersji zapasowej, backupu. Nad przedstawieniem artyści zespołu pracowali podczas rezydencji w City Contemporary Dance Centre w Hongkongu.

Obsada: Elwira Piorun, Alisa Makarenko, Artur Grabarczyk
Choreografia: Grupowa

Muzyka: Adrian Piasecki

Bilety na 13 lutego 2018:

Bilety: 20 zł, 50% zniżki dla uczniów Akademii Tańca Zawirowania, dostępne w Akademii Tańca Zawirowania oraz ONLINE:

https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania,28/backup,6098?eventId=96120

https://www.interticket.pl/program/backup-EA381F7CCF23479298BBE4E6AB32E43F

Rezerwacje: kasia.zawirowania@gmail.com

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania, ul. Belwederska 20/22 (budynek Uniwersus – wejście od ulicy Sułkowickiej).

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close