Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Po godzinach”

Zdjęcie: Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Po godzinach”

materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na pokaz swojego flagowego spektaklu z 2007 roku Po godzinach, który opowiada o bezdusznym świecie korporacji. Spektakl będzie grany w nowej obsadzie.

W zagonionym korpoświecie nie ma czasu na wytchnienie. Relacje z bliskimi ulegają osłabieniu. Rano pracownicy wsiadają do metra, samochodu lub tramwaju, by jak najszybciej zasiąść za biurkiem. Wieczorem są zbyt zmęczeni, żeby wykrzesać z siebie jakiekolwiek emocje. Pozostają fantazje przed ekranem komputera, biurowe plotki. Rozmyślanie o tym, co nigdy się nie stanie, a mogłoby się wydarzyć, gdyby przekroczyło się granice towarzyskiego konwenansu. Wyobrażone romanse, namiętności bez pokrycia, spekulacje na temat uczuć. Nigdy nie zrealizowane, bo niosą zbyt duże ryzyko fiaska.

 

Choreografia: Elwria Piorun, Szymon Osiński

Obsada: Klaudia Buda, Aleksandra Krajewska, Jarema Andrzejewski, Jacek Foltyn

Muzyka: Collage

Bilety w cenie 20-25 zł do kupienia na miejscu przed spektakem lub online.

Rezerwacje: ttzawirowania@gmail.com

 

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Warszawa: Ośrodek Teatru Tańca Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close