Warszawa/Theatre Companie Achimowicz: Anna Achimowicz „Contemporary dance i partnerowanie” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Theatre Companie Achimowicz: Anna Achimowicz „Contemporary dance i partnerowanie” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Theatre Companie Achimowicz zaprasza na warsztat Contemporary dance i partnerowanie, który poprowadzi Anna Achimowicz. Cena regularna – 410 zł/ trzy dni (6 godzin), dwa dnia – 330 zł (4 godziny), jeden dzien  – 180 zł.

Zgłoszenia: achimowicz.anna@gmail.com.

Anna Achimowicz o warsztacie:

Będziemy pracować nad techniką tańca, interpretacją i wykonaniem. Rozluźniamy napięcia mięśni, tak aby używać tylko tyle sily, ile jest potrzebne, żeby stworzyć delikatny i płynny, lecz silny język ciała. Silne centrum ciała, poruszanie sie nisko przy ziemi – jak w sztukach walki i technikach flying low i shifting centrum to elementy kluczowe w tańcu solo jak i partnerowaniu z drugim tancerzem. Glówny nacisk lekcji jest polożony na naturalnym organicznym ruchu i przepływie, impulsacji oraz spirali. Eksplorowanie różnych dynamik i poziomów ruchu będzie połączone z indywidualnym podejściem, tak by maksymalnie rozwinąć umiejętności każdego z tancerzy.

W zgłoszeniu Anna Achimowicz prosi o  wypełnienie danych: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy, e-mail.

Bank Millenium
63 1160 2202 0000 0002 1812 9778
„Randolf+nazwisko i data”

Anna Marika Achimowicz (Polska, Austria, Szwecja) – założycielka CMT w Warszawie, należy do IADMS. Jest fizjoterapeutką, trenerką GYROKINESIS(r), terapeutką NCMT(c) NeuroCraniale MobilisationsTechnik wg Johannesa Randolfa, wykłada na WSEWS w Warszawie. Prowadzi szkolenia z zakresu fizjoterapii w tańcu, urazów i prewencji zdrowia tancerzy różnych technik tańca. Współpracuje z międzynarodowymi ośrodkami, jak:  Rennbann Klinik w Bazylei, Praxis Roemerstrasse w Linz czy Karolinska Institutet w Sztokholmie.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Warszawa: SpOrtopedic/siedziba Centrum Medycyny Tańca, ul. Świętojerska 5/7, pt: 20.00-22.00, sb: 9.00-11.00, nd: 10.00-12.00.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close