Warszawa/Theatre Companie Achimowicz: Anna Achimowicz „Contemporary dance” – warsztaty

Zdjęcie: Warszawa/Theatre Companie Achimowicz: Anna Achimowicz „Contemporary dance” – warsztaty

Fot. Alicja Byzdra

Wersja do druku

Udostępnij

Theatre Companie Achimowicz zaprasza na warsztat Contemporary dance, który poprowadzi Anna Achimowicz.

Cena: 375 zł/ 5 dni/ 10 godzin warsztatu; pojedyncze zajęcia: 75 zł.

Poziom: średniozaawansowany.

Uczestnicy będą pracować nad rozluźnieniem napięcia mięśni, tak aby używac tylko tyle siły, ile jest potrzebne żeby stworzyć delikatny i płynny, lecz silny język ciała. Główny nacisk lekcji jest polożony na naturalnym i organicznym ruchu, przeplywie, impulsacji oraz spirali. Eksplorowanie różnych dynamik i poziomów ruchu będzie połączone z indywidualnym podejściem, tak by maksymalnie rozwinąć umiejętności każdego z tancerzy.

Zgłoszenia: anna.achimowicz@gmail.com.

W zgłoszeniu Anna Achimowicz prosi o wypełnienie danych: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy, e-mail.

Bank Millenium
63 1160 2202 0000 0002 1812 9778
„Dance workshop 24-28.08 + name”

Anna Marika Achimowicz (Polska, Austria, Szwecja) – założycielka CMT w Warszawie, należy do IADMS. Jest fizjoterapeutką, trenerką GYROKINESIS(r), terapeutką NCMT(c) NeuroCraniale MobilisationsTechnik wg Johannesa Randolfa, wykłada na WSEWS w Warszawie. Prowadzi szkolenia z zakresu fizjoterapii w tańcu, urazów i prewencji zdrowia tancerzy różnych technik tańca. Współpracuje z międzynarodowymi ośrodkami, jak:  Rennbann Klinik w Bazylei, Praxis Roemerstrasse w Linz czy Karolinska Institutet w Sztokholmie.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Warszawa: SpOrtopedic/siedziba Centrum Medycyny Tańca, ul. Świętojerska 5/7, warsztat od pon do pt, godz. 10.00-12.00

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close