Warszawa/Warszawska Platforma Tańca 2016: Konferencja prasowa – podsumowanie projektu

Zdjęcie: Warszawa/Warszawska Platforma Tańca 2016: Konferencja prasowa – podsumowanie projektu

Fot. Michael Rowsome

Wersja do druku

Udostępnij

Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania zaprasza na spotkanie połączone z konferencją prasową, dotyczącą trzyletniej działalności Warszawskiej Platformy Tańca w latach 2014-2016, jej przebiegu oraz rezultatów. Podczas wieczoru rozdane zostaną broszury Warszawskiej Platformy Tańca, podsumowujące działalność inicjatywy trzech organizacji: Fundacja Artystyczna PERFORM, Stowarzyszenie Strefa Otwarta i Fundacja Scena Współczesna.

Po spotkaniu, o godzinie 19:00 odbędzie się premiera nowego spektaklu Teatru Tańca Zawirowania zatytułowanego Backup Nad tym przedstawieniem artyści Zawirowań pracowali podczas rezydencji w City Contemporary Dance Centre w Hongkongu. W spektaklu wystąpią Elwira Piorun, Alisa Makarenko oraz Artur Grabarczyk.

Rezerwacja darmowych biletów: wojtek.zawirowania@gmail.com.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Warszawa: Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania, ul. Belwederska 20/22 (budynek Uniwersus – wejście od ulicy Sułkowickiej).

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close