Warszawa/Warszawska Platforma Tańca 2016: Teatr Tańca Zawirowania „Backup” – chor. Elwira Piorun

Zdjęcie: Warszawa/Warszawska Platforma Tańca 2016: Teatr Tańca Zawirowania „Backup” – chor. Elwira Piorun

Fot. Bartosz Zalewski

Wersja do druku

Udostępnij

Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania zaprasza na premierowy pokaz spektaklu Teatru Tańca Zawirowania Backup w choreografii Elwiry Piorun z udziałem tancerzy. Nad tym przedstawieniem artyści Zawirowań pracowali podczas rezydencji w City Contemporary Dance Centre w Hongkongu. W spektaklu wystąpią Elwira Piorun, Alisa Makarenko oraz Artur Grabarczyk.

Backup opowiada historię dwóch kobiet i mężczyzny i przedstawia próbę sporządzenia alternatywnej wersji życiorysu. Konieczne w tej sytuacji staje się przyjrzenie się przeszłości, określenie aktualnych emocji i sprecyzowanie marzeń. Przede wszystkim jednak trzeba sporządzić Backup, do którego będzie można się odwołać, jeśli coś pójdzie nie tak.

Dramaturgia: Włodzimierz Kaczkowski

Choreografia: Elwira Piorun z udziałem tancerzy

Przed spektaklem, o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie połączone z konferencją prasową, dotyczącą trzyletniej działalności Warszawskiej Platformy Tańca w latach 2014-2016, jej przebiegu oraz rezultatów.

Rezerwacja darmowych biletów: wojtek.zawirowania@gmail.com.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 19:00

Warszawa: Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania, ul. Belwederska 20/22 (budynek Uniwersus – wejście od ulicy Sułkowickiej).

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close