Warszawa: Warsztat GYROKINESIS® Intensive – prowadzenie: Anna Achimowicz

Zdjęcie: Warszawa: Warsztat GYROKINESIS® Intensive – prowadzenie: Anna Achimowicz

Fot. Alicja Byzdra

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Medycyny Tańca i Anna Achimowicz zapraszają na warsztaty intensive z GYROKINESIS®. Poziom warsztatu OPEN przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych metodą oraz pragnących pogłębić wiedzę o trójwymiarowym  ruchu opartym o spiralę.

Cena: 190 PLN ( 2x 90 minut 1 grupa). Każdego dnia warsztatu pomiędzy 11.30 a 12.00 przewidziana jest przerwa.

Metoda GYROKINESIS®: rewolucyjna metoda pracy z ciałem skierowana dla tancerzy amatorów jak i profesjonalistów. Trening oparty o Spiralę i Ruch Cyrkuliczny, skupiony jest na powiększaniu zakresów ruchu kręgosłupa i wszystkich stawów przy stabilnym centrum ciała. Pozwala delikatnie pracować nad stawami ucząc jak ergonomicznie pracować z ciałem w dalszym treningu tanecznym przygotowując aparat ruchu poprzez minimalizację ryzyka urazu i przeciążeń. GYROKINESIS® integruje wzorce ruchowe, prawidłowy rytm oddechowy, integruje płynny i cyrkuliczny ruch pozwalając tancerzom prawidłowo rozwijać umiejętności i wykonywać  elementy techniczne przy zachowaniu indywidualnych możliwości fizjologicznych. Harmonijny system ćwiczeń GYROKINESIS® wspomaga również system odpornościowy, wzmacnia i rozciąga jednocześnie wszystkie grupy mięśniowe pozwalając poruszać się z większą płynnością z jednoczesnym stabilnym centrum ciała.

Zgłoszenia: polskietrmt@gmail.com.

Należy podać: Imię i Nazwisko; Adres korespondencyjny; Telefon kontaktowy; e-mail.

Liczba miejsc ograniczona, maksymalnie 8 w grupie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Po 7 sierpnia 2015 roku cena wzrasta do 210zł za jedną grupę.

Wpłata na konto gwarantuje miejsce na warsztacie.
Przelew należy kierować na:
CMTP Anna Achimowicz
Bank Millenium
63 1160 2202 0000 0002 1812 9778
Tytulem: GYROKINESIS czerwiec + Nazwisko

Anna Marika Achimowicz (Polska, Austria, Szwecja) – założycielka CMT w Warszawie, należy do IADMS. Jest fizjoterapeutką, trenerką GYROKINESIS(r), terapeutką NCMT(c) NeuroCraniale MobilisationsTechnik wg Johannesa Randolfa, wykłada na WSEWS w Warszawie. Prowadzi szkolenia z zakresu fizjoterapii w tańcu, urazów i prewencji zdrowia tancerzy różnych technik tańca. Współpracuje z międzynarodowymi ośrodkami, jak:  Rennbann Klinik w Bazylei, Praxis Roemerstrasse w Linz czy Karolinska Institutet w Sztokholmie.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Warszawa: Klinika SpOrtopedic, ul. Świętojerska 5/7. sb (1.grupa): 10.00-13.30, nd (2. grupa): 10.00-13.30.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close