Warszawa: Warsztat „Technika tańca współczesnego i partnerowanie”. Prowadzenie: Joahnnes Randolf

Zdjęcie: Warszawa: Warsztat „Technika tańca współczesnego i partnerowanie”. Prowadzenie: Joahnnes Randolf

Fot.materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Lekcja zaczyna się rozgrzewką na podłodze oraz kombinacją choreograficzną. Uczestnicy będą pracować nad rozluźnieniem napięcia mięśni, tak aby używać tylko tyle siły, ile jest potrzebne, aby stworzyć delikatny i płynny, lecz silny język ciała. Główny nacisk lekcji jest położony na naturalny,  organiczny ruchu,  a także przepływie, impulsacji oraz spirali.  Eksplorowanie różnej dynamiki i poziomów ruchu będzie także połączone z indywidualną interpretacją każdego z tancerzy.

Johannes Randolf (Austria): studiował w Danceacademy Rotterdam. Master Trener Gyrokinesis® i Trener Gyrotonic®. Tańczył w wielu miedzynarodowych zespołach, Toladá Dance Company (D) – Joseph Tmim, Cia. Vicente Saez (E),  Cie. Initiale (F) zanim stworzył swój zespól Cie. Novas –  którego spektakl zajął pierwsze miejsce w konkursie Prezentacji Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu (2001). Fizjoterapeuta, Terapeuta Cranio-Sacral, twórca NCMT, nauczyciel tańca na Uniwersytecie Anton Bruckner w Linz. Był dyrektorem zespołu Post-graduate x.IDA, oraz dyrektorem artystycznym centrum choreograficznego CCL °chroeographiccentrelinz. Nauczyciel gościnny na uniwersytetach i festiwalach taca w Europie i Ameryce Północnej. Od 2009 roku współzalożyciel i dyrektor artystyczny zespolu Cie. Off Verticality, choreograf wielu spektakli, autor książki

Erfolgreich Gesund.

www.johannes-randolf.at

Cena: 350 PLN/ trzy dni

150 PLN/jeden dzień

Harmonogram:

Piątek 31 października w godz. 18.00-20.00

Sobota i Niedziela (1-2 listopada) w godz. 10.00-12.00

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Zgłoszenia należy kierować mailowo (anna.achimowicz@gmail.com) lub telefonicznie (501 797 491)  do 19 października 2014.

Organizator: Centrum Medycyny Tańca

Zgłoszenia do pod: anna.achimowicz@gmail.com

W zgłoszeniu  należy podać:

Imię i Nazwisko:

Adres korespondencyjny:

Telefon kontaktowy:

Email:

Po 19 października oraz w dniu warsztatów cena warsztatu wzrasta o 30 złotych.

Wpłata na konto gwarantuje miejsce na warsztacie.  Przelew prosimy kierować na konto w mailu zwrotnym tytułem „Randolf +nazwisko i data”.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Warszawa: Akademia Tanca Étoile, ul. Świętojerska 5/7 (piątek i niedziela), sala sportowa WIML, ul. Krasińskiego 54 (sobota).

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close