Warsztaty

Warszawa: Warsztaty „BAJADERA – Cienie”. Prowadzenie: Irina Wasilewska

Zdjęcie: Warszawa: Warsztaty „BAJADERA – Cienie”. Prowadzenie: Irina Wasilewska

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Baletowe Neoclassica zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach BAJADERA – Cienie, które poprowadzi Irina Wasilewska, solistka Polskiego Baletu Narodowego. Artystka pod okiem Natalii Makarowej przygotowywała się do premiery Bajadery na deskach Opery Narodowej  – Teatru Wielkiego w Warszawie.

Warsztaty będą podzielone na kilka części:

– wstęp oraz słowo o tym balecie i jego genezie
– nauka 3 żeńskich wariacji (słynne Cienie)
– próba wykonania wariacji przez uczestników

W warsztatach można wziąć udział jako:

– uczestnik (w baletkach lub pointach)
– widz

(uczestników obowiązuje poziom co najmniej średniozaawansowany)

na wszystkich uczestników i widzów czeka miła niespodzianka od partnera wydarzenia, czyli od SKLEPU BALETOWEGO na ul. Moliera (www.sklepbaletowy.pl)

Cennik warsztatów:

– uczestnicy 65 zł
– widzowie do 12 roku życia – 10 zł
– widzowie 13 wzwyż – 15 zł
– uczniowie OSB – 10 % zniżki
– kursanci CBN www.neoclassica.pl – 10% zniżki
– stypendyści Fundacji Neoclassica – 50% zniżki

Zapisy i informacje: zapisy@neoclassica.pl

powiązane

Ludzie

Irina Wasilewska

Irina Wasilewska

  • tancerka

Centrum Baletowe Neoclassica zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach BAJADERA – Cienie, które poprowadzi Irina Wasilewska, solistka Polskiego Baletu Narodowego. Artystka pod okiem Natalii Makarowej przygotowywała się do premiery Bajadery na deskach Opery Narodowej  – Teatru Wielkiego w Warszawie. Warsztaty będą podzielone na kilka części: – wstęp oraz słowo o tym balecie i jego genezie – nauka 3 żeńskich wariacji (słynne Cienie) – próba wykonania wariacji przez uczestników W warsztatach można wziąć udział jako: – uczestnik (w baletkach lub pointach) – widz (uczestników obowiązuje poziom co najmniej średniozaawansowany) na wszystkich uczestników i widzów czeka miła niespodzianka od partnera wydarzenia, czyli od SKLEPU BALETOWEGO na ul. Moliera (www.sklepbaletowy.pl) Cennik warsztatów: – uczestnicy 65 zł – widzowie do 12 roku życia – 10 zł – widzowie 13 wzwyż – 15 zł – uczniowie OSB – 10 % zniżki – kursanci CBN www.neoclassica.pl – 10% zniżki – stypendyści Fundacji Neoclassica – 50% zniżki Zapisy i informacje: zapisy@neoclassica.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close