Warszawa: Warsztaty – coaching ruchowy z Rafałem Urbackim

Zdjęcie: Warszawa: Warsztaty – coaching ruchowy z Rafałem Urbackim

Fot. Sonia Szeląg

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Powszechny zaprasza na bezpłatny coaching ruchowy z Rafałem Urbackim. Autorskie warsztaty stanowią elementarny program doświadczania indywidualnych tożsamości uczestników, ze szczególnym uwzględnieniem tematu pracy fizycznej i jej roli w społeczności. Proponowani uczestnicy – powyżej ósmego roku życia, ludzie związani z lokalnym przemysłem, działacze społeczni, miejscowe środowiska tańca, uczestnicy zainteresowani ruchem – niezależnie od stopnia zaawansowania.

Czas trwania: 150 min.

Maksymalna liczba uczestników: 15 osób.

Obowiązuje rezerwacja miejsc: a.kulis@powszechny.com, tel. 22 818 48 19.

Spotkanie z Rafałem Urbackim doprowadzić ma do wypracowania prostych narzędzi, do zrozumienia zagadnienia technologii i wysiłku w szerszej perspektywie ciała. W optyce zainteresowań artysty znajdują się tematy archeologii ciała pracującego i historii rzemiosła. W warsztatach tych – poza procesem odkrywania swojego habitusu ruchowego – poprowadzona zostanie także ścieżka dla zainicjowania działalności miejscowych liderów, działających na rzecz rozwoju społeczności lokalnej i aktywności partycypacyjnych.
Warsztaty towarzyszy pokazowi spektaklu Kształt rzeczy. O węglu i porcelanie, który odbywa się w ramach programu Scena dla tańca 2016.

Więcej na stronie programu Scena dla tańca

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 16:30

Warszawa: Sala prób, Teatr Powszechny, ul. Jana Zamoyskiego 20

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close