Warszawa: Warsztaty GYROKINESIS® Intensive – prowadzenie: Anna Achimowicz

Zdjęcie: Warszawa: Warsztaty GYROKINESIS® Intensive – prowadzenie: Anna Achimowicz

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 13-14 grudnia 2014 roku Centrum Medycyny Tańca i Anna Achimowicz  zapraszają na powakacyjny intensive z GYROKINESIS®. Poziom warsztatu OPEN przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych metodą oraz pragnących pogłębić wiedzę o trójwymiarowym  ruchu opartym o spiralę. Cena: 190 PLN ( 2x 90 minut 1 grupa). Sobota: 1 grupa 15-16:30 17-18:30. Niedziela: 2 grupa 10-11:30 12-13:30.

Metoda GYROKINESIS®: rewolucyjna metoda pracy z ciałem skierowana dla tancerzy amatorów jak i profesjonalistów. Trening oparty o Spirale i Ruch Cyrkuliczny, skupiony jest na powiększaniu zakresów ruchu kręgosłupa i wszystkich stawów przy stabilnym centrum ciała. Pozwala delikatnie pracować nad stawami ucząc jak ergonomicznie pracować z ciałem w dalszym treningu tanecznym przygotowując aparat ruchu poprzez minimalizację ryzyka urazu i przeciążeń. GYROKINESIS® integruje wzorce ruchowe, prawidłowy rytm oddechowy, integruje płynny i cyrkuliczny ruch pozwalając tancerzom prawidłowo rozwijać umiejętności i wykonywać  elementy techniczne przy zachowaniu indywidualnych możliwości fizjologicznych. Harmonijny system ćwiczeń GYROKINESIS® wspomaga również system odpornościowy, wzmacnia i rozciąga jednocześnie wszystkie grupy mięśniowe pozwalając poruszać się z większą płynnością z jednoczesnym stabilnym centrum ciała.

Zgłoszenia do 3 grudnia  2014 roku pod: polskietrmt@gmail.com.

Należy podać: Imię i Nazwisko; Adres korespondencyjny; Telefon kontaktowy; Email.

Liczba miejsc ograniczona, maksymalnie 8 w grupie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Po 3 grudnia oraz w dniu warsztatów cena warsztatu jednej grupy to 210 PLN.
Wpłata na konto gwarantuje miejsce na warsztacie.
Przelew należy kierować na:
CMTP Anna Achimowicz
Bank Millenium
63 1160 2202 0000 0002 1812 9778
Tytulem: GYROKINESIS grudzień + Nazwisko

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 15:00

Warszawa: ATE Akademia Tanca Etoile, ul. Świętojerska 5/7

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close