Warszawa: Warsztaty z Witoldem Jurewiczem i Anną Regulską

Zdjęcie: Warszawa: Warsztaty z Witoldem Jurewiczem i Anną Regulską

Wersja do druku

Udostępnij

Sie tu tańczy oraz Fundacja Burdąg zapraszają na kolejną odsłonę intensywnych warsztatów weekendowych tańca współczesnego, które odbędą się w  Warszawie w dniach 23-25 marca. Tym razem zajęcia poprowadzą Witold Jurewicz i Anna Regulska.

Anna Regulska –  tancerka, instruktor, choreograf. Działa w obszarze szeroko rozumianego tańca współczesnego i teatru tańca. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny przy Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, specjalizacja – taniec współczesny. Stypendystka Instytutu Muzyki i Tańca (program: wspieranie aktywności międzynarodowej). Prowadzi regularne zajęcia oraz warsztaty obejmujące swoim zakresem zarówno technikę tańca współczesnego, jak i pracę w parze, improwizację oraz rozwój świadomości ciała.Doświadczenie taneczne zdobywa szkoląc się w Polsce (Poznań, Warszawa, Bytom, Kielce) jak i zagranicą (m.in. Wiedeń – Festiwal ImpulsTanz, Paryż) u takich instruktorów jak Laura Aris Alvarez (Ultima Vez), David Zambrano, Peter Jasko (Les SlovaKs), Joe Alter, Hilde Elbers, Milan Kozanek, Corinne Lanselle, Antony Rizzi i wielu innych. Doświadczenie sceniczne zdobywała pracując między innymi z Teatrem Tańca Mufmi Anny Piotrowskiej [Fall(ing) Ceill(ing) – Polska Platforma Tańca 2010, XVIII Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji ROZDROŻE 2011], z Karoliną Kroczak (spektakl Tropiciele, solo Netka –prezentowane podczas Międzynarodowyego Festiwalu Tańca Współczesnego Solo/Duo Dance Festival w Budapeszcie),  Aleksandrą Dziurosz (Atelier Warszawskiego Teatru Tańca), jak i w wielu innych projektach i spektaklach tanecznych z polskimi i zagranicznymi choreografami. Jej choreografia (Dis)connection zaprezentowana została m.in. na festiwalu Re:wizje w Warszawie (2010).

Harmonogram:

 

Piątek 23 marca:

 

17:00-18:30 – Anna Regulska

18:45-20:15 –  Witold Jurewicz  Jurewicz

Sobota 24 marca:

 

15:00-18:00  – Witold Jurewicz

18:30-20:30 Anna Regulska

Niedziela 25 marca:

13:30-16:30 Witold Jurewicz

17:00-19:00 Anna Regulska

Miejsce:  Warszawa

piątek: Akademia Tańca M&I Sulewskich ul. Miedziana 11, sala nr 3

sobota i niedziela: Astanga Yoga Studio ul. Gałczyńskiego 4

Koszt:
do 9 marca 2012 – tylko 300 zł za CAŁOŚĆ.
od 1 marca 2012 – 350 zł

Zapisy, info: sietutanczy@gmail.com

Ola Zdunek: 606-706-208

Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Gwarancją miejsca na warsztacie jest wpłata odpowiedniej kwoty.
Przed wpłatą kwoty należy najpierw ZGŁOSIĆ chęć uczestnictwa drogą MAILOWĄ, w celu ustalenia, czy są jeszcze miejsca w grupie.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Warszawa, pt. Akademia Tańca M i J Sulewskich ul. Miedziana 11, sala nr 3; sb i ndz. Astanga Yoga Studio, ul. Gałczyńskiego 4

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close