Warszawa/Zielony Jazdów/Ekologia, ciało, taniec: Anna Nowicka „Nowy Człowiek” – warsztaty tańca współczesnego dla dzieci

Zdjęcie: Warszawa/Zielony Jazdów/Ekologia, ciało, taniec: Anna Nowicka „Nowy Człowiek” – warsztaty tańca współczesnego dla dzieci

Fot. z materiałów teatru.

Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy cyklu Zielony Jazdów Ekologia-ciało-taniec zapraszają na warsztaty tańca współczesnego dla dzieci w wieku 8-12 lat Nowy Człowiek, czyli jak wytańczyć siebie i świat. Poprzez pracę z wyobraźnią i tańcem, dzieci wspólnie z prowadzącą poszukają odpowiedzi na pytania o relacje człowieka z otaczającym go światem. Praca będzie wykorzystywać: improwizację ruchową i teatralną (pracę z głosem i tekstem), gry grupowe, proste działania rytmiczno-taneczne.

Anna Nowicka – tancerka, choreograf, pedagog i psycholog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Salzburg Experimental Academy of Dance oraz wydziału choreografii na Uniwersytecie Ernst-Busch/HZT w Berlinie.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Warszawa: park wokół Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close