Spektakle

Warszawska Scena Tańca: Teatr Tańca Zawirowania – Fuera de campo

Zdjęcie: Warszawska Scena Tańca: Teatr Tańca Zawirowania – Fuera de campo

<em> Fuera de campo</em> to spektakl oparty na ruchu czterech postaci, które przemieszczając się w przestrzeni tworzą malarskie obrazy.  Dominuje tu poczucie samotności i zagubienia. Ważne staje się to, co dzieje się <em>fuera de campo</em>, czyli poza zasięgiem tego, co widzimy.   <strong>Choreografia, światło, opracowanie muzyczne:</strong> Daniel Abreu, ( choreograf z Hiszpanii posiadający tam własny zespół, zdobywca wielu prestiżowych nagród ) <strong>Wykonawcy</strong> Teatr Tańca Zawirowania: Elwira Piorun, Karolina Kroczak, Bartek Figurski, Szymon Osiński <strong>Muzyka:</strong> Alva Noto, Julien Neto

Wersja do druku

Udostępnij

 Fuera de campo to spektakl oparty na ruchu czterech postaci, które przemieszczając się w przestrzeni tworzą malarskie obrazy.  Dominuje tu poczucie samotności i zagubienia. Ważne staje się to, co dzieje się fuera de campo, czyli poza zasięgiem tego, co widzimy.

Choreografia, światło, opracowanie muzyczne: Daniel Abreu, ( choreograf z Hiszpanii posiadający tam własny zespół, zdobywca wielu prestiżowych nagród )

Wykonawcy Teatr Tańca Zawirowania: Elwira Piorun, Karolina Kroczak, Bartek Figurski, Szymon Osiński

Muzyka: Alva Noto, Julien Neto

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close