Wrocław/III Laboratorium Ruchu ESK 2016/Noc Muzeów 2015: Joanna Czajkowska i Artur Aponowicz „CRASH!”

Zdjęcie: Wrocław/III Laboratorium Ruchu ESK 2016/Noc Muzeów 2015: Joanna Czajkowska i Artur Aponowicz „CRASH!”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Jadalnia Sztuki i  Stowarzyszenie „Jest Człowiek” zapraszają na NOC MUZEÓW 2015 WROCŁAW. W ramach wydarzenia odbędzie się  pokaz spektaklu Joanny Czajkowskiej i Artura Aponowicza CRASH!.Prezentacja jest częścią projektu Laboratorium Ruchu – III edycji wspieranej przez ESK 2016 i Instytut Muzyki i Tańca.

Crash! to interaktywny performans choreografki Sopockiego Teatru Tańca. Balansując na przecięciu zabawy i powagi, gry z widzem i dystansu, artyści wciągać będą publiczność w teatralną opowieść.

„Nie pragnąłem przecież nic więcej, niż żyć tym, co samo chciało ze mnie się wydobyć. Czemuż było to tak bardzo trudne?”
Hermann Hesse, Demian

Koncept i wykonanie: Joanna Czajkowska, Artur Aponowicz

Muzyka: Michał Jeziorski (SPIKA)

Podczas Nocy Muzeów 2015 projekt Laboratorium Ruchu będą reprezentować jeszcze inne wydarzenia:

– oprowadzanie kuratorskie po wystawie fotografii Marty Ankiersztejn Frozen;

wykład Wojciecha Mackiewicza O wolności do nagości.

Maya Deren The Very Eye Of Night, A Study In Choreography For Camera – pokaz filmówpokaz tańca flamenco w wykonaniu uczennic Katarzyny Radułowicz – CENTRO DEL ARTE FLAMENCO i zapowiedź aukcji obrazów Moniki Zagały

Wystawa fotografii tańca Marty Ankiersztejn Frozen odbywa się w dniach 30 kwietnia (wernisaż) – 1 czerwca 2015 roku (Galeria Jadalnia).

 

 

Kuratorzy projektu: Liliana Chromińska, Adam Kamiński.

Projekt wspierany jest przez Wydział  Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia, Instytut Muzyki i Tańca, ESK Wrocław 2016 i Fundację Jadalnia Sztuki

 

 

Logo ESK Wrocław (miniaturka)   IMIT (miniaturka)Logo Wrocław (miniaturka) Logo Galeria Jadalnia (miniaturka)

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close