Wrocław/International Society for the Performing Arts Congress 2013 „The Next Chapter”: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk – występ podczas otwarcia

Zdjęcie: Wrocław/International Society for the Performing Arts Congress 2013 „The Next Chapter”: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk – występ podczas otwarcia

Fot. z archiwum ISPA

Wersja do druku

Udostępnij

Zespół Pieśni i Tańca „ŚLĄSK” im. Stanisława został założony w 1953 roku przez kompozytora Stanisława Hadynę oraz znakomitego choreografa – Elwirę Kamińską. Dzięki współpracy z wybitnymi autorytetami z dziedziny polskiej sztuki i kulturoznawstwa jak również uznanymi choreografami i kompozytorami o światowej renomie „ŚLĄSK” niezmiennie utrzymuje najwyższy poziom artystyczny prezentując poprzez muzykę, śpiew i taniec dziedzictwo kultury ludowej. Prezentowany wysoki kunszt wokalny, muzyczny i taneczny obfituje bogactwem ekspresji scenicznej, olśniewających kolorów jak również pięknych układów choreograficznych.

Szczegółowe informacje

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 13:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close