Wrocław/IX Mandala Performance Festival: Fernando Belfiore „You must” (Brazylia)

Zdjęcie: Wrocław/IX Mandala Performance Festival: Fernando Belfiore „You must” (Brazylia)

Fot. z materiałów Mandala Festival

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl You Must podejmuje temat ciała szukającego możliwości ponownego odkrywania, rewzorowania, ponownego napotkania świata. W jaki sposób możemy wyjść poza ustalone granice? Belfiore w swoich choreografiach zadaje pytania dotyczące struktury władzy, organizacji czasu i przestrzeni, relacji człowiek – maszyna, zgłębia znaczenie takich pojęć jak: rozrywka, przemysł, społeczeństwo.

Fernando Belfiore – brazylijski choreograf i performer. Studiował w EAD (Drama Arts School ) w Sao Paulo. Aktualnie ukończył studia w School for New Dance Development w Amsterdamie. Jest nauczycielem kontakt improwizacji. Był zaangażowany w projekty z Deborah Hay, Ivaną Muller, Meg Stuart, Yoshito Ohno. Prezentował swoje prace w Norwegii, Włoszech, Brazylii i Holandii. Do ważniejszych osiągnięć zalicza swój udział w znanym spektaklu Jeremy Wade Peaches does herself. Przedstawienie grane jest z dużym powodzeniem na scenie HAU1 w Berlinie.

Współpraca dramaturgiczna: Katarina Bakatsaki, Ivo Dimchev, Suzy Block
Choreografia i taniec: Fernando Belfiore
Opracowanie muzyczne: Tian Rotteveld

Spektakl dla widzów dorosłych.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Wrocław: Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Tęczowa 79/81

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close