Wrocław/Laboratorium Ruchu ESK 2016: Katarzyna Żejmo – warsztaty metody subbody

Zdjęcie: Wrocław/Laboratorium Ruchu ESK 2016: Katarzyna Żejmo – warsztaty metody subbody

Fot. z materiałów organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Laboratorium Ruchu ESK zaprasza na warsztaty metody subbody, które poprowadzi Katarzyna Żejmo. Metoda Subbody jest rozwijana przez Lee Rhizome, japońskiego praktyka butoh. Subbody znaczy nieświadome ciało. W podświadomości realnej, z dala od ograniczeń ego i życia codziennego, ciało i umysł mieszają się w jedno tworząc świat, który jest kompletnie różny od codziennego. Poprzez eksplorację podświadomej rzeczywistości w ćwiczeniach i technice conditioning, praktykant subbody Butoh tworzy indywidualny ruch.

Katarzyna Żejmo – tancerka, artystka multimedialna. Ukończyła kurs instruktorski jogi w zakresie asan, pranajamy, filozofii i mudry pod przewodnictwem B.N.S Iyengara, Mysore w Indiach. Studentka w Himalaya Butoh School prowadzonej przez japońskiego tancerza butoh Lee Rizome w Dharamsala w Indiach. Uczestniczka warsztatów edukacyjnych Teatru Forum metodą Dramy; warsztatów pantomimy u Stefana Niedziałowskiego i jego gości, a także warsztatów tańca butoh u Atsushi Takenouchiego oraz Daisuke Yoshimoto. Prowadziła zajęcia warsztatowe dla artystów metodą subbody w Blue Pearl Gallery, Chiang Mai w Tajlandii. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Wydział Grafiki, dyplom w Pracowni Multimedialnej Kreacji Artystycznej prof. Stanisława Wieczorka; stypendium w klasie performance, reżyseria, Mobile Academy, Warszawa, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łódzi, Wydział Tkaniny i Ubioru, dyplom licencjata w dziedzinie Projektowanie Odzieży. Projektuje kostiumy.

Wstęp wolny!

Rezerwacja:
telefon: 505 963 162
e-mail: atutysztuki@gmail.com

Projekt Laboratorium Ruchu – II edycja współfinansowany przez Biuro Festiwalowe Impart 2016 i Instytut Muzyki i Tańca.

IMIT (miniaturka)

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Wrocław: Vinci Fit Art, Sukiennice 1/2/5

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close