Centrum Inicjatyw Artystycznych

Zdjęcie: Centrum Inicjatyw Artystycznych

Centrum Inicjatyw Artystycznych

Wersja do druku

Udostępnij

Na kulturalnej mapie Wrocławia pojawiło się kolejne miejsce spotkań – Centrum Inicjatyw Artystycznych. CIA powstało za sprawą członków Stowarzyszenia Niezależna Manufaktura Taneczna (prezes: Ewa Staroń) i zaprzyjaźnionych artystów w celu umożliwienia prezentacji różnorodnych dziedzin, nurtów i kierunków działalności kulturalnej i sztuki.

Głównym celem Centrum jest działalności edukacyjna i aktywizacja środowisk lokalnych poprzez organizację zajęć i warsztatów oraz umożliwienie kontaktu z różnorodnymi formami działalności kulturalnej. Jego animatorzy chcą wspierać artystów oraz zapewnić stałe miejsce działania i prezentacji twórczości artystów profesjonalnych oraz amatorów, a więc zarówno ludzi o ugruntowanej pozycji artystyczne, jak i tych stojących na początku swojej drogi artystycznej.

Centrum powstało dzięki pracy członków Stowarzyszenia, zaprzyjaźnionych artystów i wolontariuszy. Współpracuje z pedagogami, absolwentami i studentami PWST we Wrocławiu, Akademii Muzycznej, Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Dysponuje salą taneczną i teatralną oraz mniejszymi pracowniami umożliwiającymi prowadzenie zajęć i warsztatów oraz organizację spektakli, wystaw i koncertów.

powiązane

Wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close