Wrocław/X Mandala Performance Festival 2014: Tomasz Pomersbach „QUAERERE”

Zdjęcie: Wrocław/X Mandala Performance Festival 2014: Tomasz Pomersbach „QUAERERE”

Fot. z materiałów organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Inicjatyw Artystycznych zaprasza w ramach X Mandala Performance Festival na premierę spektaklu Tomasza Pomersbacha QUAERERE.

O spektaklu:

Istotą uczuć jest przypisanie do obiektu. Nasze relacje charakteryzują się wzajemnym przyciąganiem i odpychaniem, sympatią i niechęcią, zaborczością i samoobroną, agresją, ale również potrzebą akceptacji. Emocjom ulegamy w kontekście, w powiązaniu z czymś, co oznacza, że istniejemy we wzajemnej zależności, chociaż temu pragnieniu zespolenia się towarzyszy równie silna potrzeba zachowania odrębności. Realizujemy przestrzeń, która stawia pytania o to, czym i kim stajemy się podczas serii spotkań i interakcji. W kilku epizodach twórcy spektaklu pokazują, że człowiek funkcjonuje jako element złożonego systemu komunikacji, zachodzącej na poziomie niewerbalnym oraz instynktownym.

Reżyseria i scenariusz: Anita Szurek, Tomasz Pomersbach

Choreografia i wykonanie: Tomasz Pomersbach

Dramaturgia: Anita Szurek

Harmonogram festiwalu

Organizatorzy: Biuro Festiwalowe Impart 2016, Centrum Inicjatyw Artystycznych

Dyrektor Generalny Biura Festiwalowego Impart 2016: Krzysztof Maj

Kurator festiwalu: Adam Kamiński
Koordynacja: Ewa Staroń

Projekt dofinansowany przez Wydział Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKiDN mini (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 20:30

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close