Wrocław/III Laboratorium Ruchu ESK 2016: Warsztaty tańca współczesnego z Joanną Czajkowską

Zdjęcie: Wrocław/III Laboratorium Ruchu ESK 2016: Warsztaty tańca współczesnego z Joanną Czajkowską

Joanna Czajkowska w spektaklu „CRASH!”Fot. materiały organizatów.

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Inicjatyw Artystycznych zaprasza na warsztaty tańca współczesnego z Joanną Czajkowską. Warsztaty odbywają się w ramach III edycji Laboratorium Ruchu ESK 2016.

Joanna Czajkowska – tancerka, choreograf, pedagog tańca. Absolwentka Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego i Kwalifikacyjnego Kursu Instruktorów Tańca Współczesnego przy SAK w Gdańsku, zdobyła dyplom artysty – tancerza, przyznawany przez Związek Artystów Scen Polskich honorowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Członek Sekcji Tańca i Baletu ZASP, a także FIA – The International Federation of Actors oraz EON – The European Network of Independent Theatre Makers.  Jako choreograf i niezależny twórca zadebiutowała w roku 1997, a rok później zainicjowała artystyczną współpracę z Jackiem Krawczykiem, co dało początek Sopockiemu Teatrowi Tańca (do marca 2010 działającemu pod nazwą Teatr Okazjonalny). Wspólnie zrealizowali kilkadziesiąt choreografii.

 

Miejsce:

Centrum Inicjatyw Artystycznych

ul. Tęczowa 79, Wrocław

Data:

18 maja 15.30-18.00

19 maja 18.30-22.00

Wstęp wolny

 

Rezerwacja:
telefon: 505 963 162
e-mail: atutysztuki@gmail.com

Projekt Laboratorium Ruchu ESK 2016 wspierany przez Instytut Muzyki i Tańca, ESK 2016, Wydział Kultury UM Wrocławia.

Logo ESK Wrocław (miniaturka)Logo IMIT (miniaturka)Logo Wrocław (miniaturka)

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close