Wrocław/Niezależna Manufaktura Taneczna: „Cymes”

Zdjęcie: Wrocław/Niezależna Manufaktura Taneczna: „Cymes”

Fot. Małgorzata Taraszkiewicz.

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu w ramach Niezależnej Manufaktury Tanecznej pokaże 18 maja Cymes – musical inspirowany kulturą żydowską. 

NIEZALEŻNA MANUFAKTURA TANECZNA

niezależna :
niezawisła, oparta na autorskim programie choreograficznym, teatralnym

manufaktura:
wszystkie czynności od choreografii, reżyserii, projektowania, kreacji spektakli (w tym kostiumów, scenografii, opracowań muzycznych, literackich) po działania marketingowe, reklamę są wykonywane przez nas osobiście.

taneczna:
podstawowy i uniwersalny sposób komunikacji z widzem stanowi ekspresja ruchowa.

Pracujemy w oparciu o technikę tańca współczesnego, jazzowego i improwizację często wzbogacając ruch elementami akrobatycznymi i pantomimą. Projekty, które przedstawiamy stanowią etiudy taneczne, w których tancerze na kanwie różnorodnych historii prezentują własne kreacje aktorskie i umiejętności w zakresie współczesnych form ruchu czyniąc spektakle zdarzeniami teatralnymi, wzbudzając zainteresowanie widzów i wzbogacając ofertę imprez artystycznych we Wrocławiu. Działamy od 2000 roku zapraszając do projektów, które mamy przyjemność prezentować szerokiej widowni młodych artystów, muzyków, aktorów, performerów,fotografów, filmowców, autorów tekstów, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, co umożliwia nam niezmiennie urozmaicanie oferty. To teatr dla osób pragnących przeciwstawić się narastającej fali komercjalizacji…

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close