Wrocław/ XII Mandala 2018: Maria Mavridou – warsztaty z improwizacji

Zdjęcie: Wrocław/ XII Mandala 2018: Maria Mavridou – warsztaty z improwizacji

Mandala 2018 logo

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Inicjatyw Artystycznych zaprasza w ramach XII Mandala Performance Festival na warsztaty z improwizacji, które poprowadzi Maria Mavridou (Grecja). Wstęp bezpłatny.

Zapisy: atutysztuki@gmail.com

Maria Marvidou wystąpi także razem z Małgorzatą Haduch w spektaklu „No Sugar, No Candy” 25 maja.

***

Mandala Performance Festival odbywa się we Wrocławiu od 2005 roku i podczas jedenastu dotychczasowych edycji zaprezentowało się na nim ponad 100 artystów z 22 krajów. XII Mandala Performance Festival prezentuje spektakle o niestabilności dzisiejszych czasów, w których stereotypy, rytuały i tradycje, nie są w stanie zapobiec współczesnej alienacji. Twórcy krytykują i podważają powierzchowne postrzeganie europejskiego dziedzictwa kulturowego i estetyki. Chcą obudzić nasze sumienia znieczulone konsumpcjonizmem, zmuszają do refleksji na temat lęków i cierpień innych ludzi. Poruszają kwestie odpowiedzialności i uczciwości w życiu. Choreografowie stale prowokują do myślenia o sprzecznościach współczesnej rzeczywistości, nie chcą pozostać obojętni wobec mocy marzeń. Wszechstronność i zdolność do łączenia tradycji i innowacji, oryginalność dramaturgii, stanowią o sukcesie i jakości przedstawień.

Kurator festiwalu: Adam Kamiński

www. mandalaperformance.blogspot.com

 

Program współfinansowany przez Wydział Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Wrocław: Instytut Uprawy i Nawożenia Gleby, ul. Orzechowa 61

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close